مشکل پیدا کردن فالوور در اینستاگرام!

تا به امروز شرکت ها و صنایع زیادی را دیده ایم که در اینستاگرام شروع به کار کرده اند تا محصولات و خدمات خود را به دیگران عرضه کنند. با استقبال مخاطبان، سایر مشاغل خانگی نیز در اینستاگرام شروع به کار کرده اند، اما از هزاران اکانتی که وجود دارد، تنها تعداد محدودی موفق شده اند و به نتیجه مطلوب رسیده اند.

با اعلام الگوریتم جدید در اینستاگرام، کار دشوارتر شد! زیرا برای اینکه به حد قابل قبولی برسید و بهتر بتوانید محصولات خود را در اکسپلورر ارائه دهید و فالوورهای جدید جذب کنید باید مدام نگران تعداد لایک و … باشید.

قبلا راه های دیگری مانند ربات برای افزایش فالوور در اینستاگرام برای جذب فالوور جدید وجود داشت که خوشبختانه منسوخ شده و فالوور واقعی جایگزین آن شده است. با این مقاله همراه باشید تا راه حل مشکل یافتن فالوور در اینستاگرام را بیاموزید.

راه حل مشکل پیدا کردن فالوور در اینستاگرام

یافتن فالوور در اینستاگرام این روزها به یک دردسر بزرگ تبدیل شده است، اما استفاده از راه حل های زیر مسیر را برای شما هموارتر می کند.

مشکل پیدا کردن فالوور در اینستاگرام!

  1. از تولید محتوای با کیفیت غافل نشوید

مهم نیست در چه زمینه ای در اینستاگرام کار می کنید، مهم این است که با تولید محتوای با کیفیت، مخاطبان خود را جذب کنید. این روزها همه از مطالب مشابه کپی می کنند. حداقل اگر در حال کپی برداری هستید، سعی کنید کمی خلاق به نظر برسید. این کار باعث افزایش ترافیک اینستاگرام شما می شود.

به خاطر داشته باشید که محتوا نباید متنی باشد، زیرا می دانید که اینستاگرام یک پلتفرم بصری است و اولین چیزی که توجه مخاطب را به خود جلب می کند عکس ها و فیلم ها هستند. بنابراین با ساخت ویدیوهای جذاب و توضیح مشخصات و ویژگی های آن ها به راحتی می توانید فالوور جمع آوری کنید.

  1. با مخاطبان صفحه خود ارتباط موثر برقرار کنید

برای جذب مخاطب کافی نیست به دنبال محتوای خوب باشید. شما باید به مخاطبان خود نشان دهید که به طرق مختلف برای آن ارزش قائل هستید. هر چه بیشتر به آنها توجه کنید، آنها بیشتر به شما توجه می کنند و این یعنی یک برنده! همانطور که الگوریتم جدید اینستاگرام تغییر می کند، اگر پست های شما در ساعات اولیه پس از ارسال مشاهده شوند، افراد بیشتری را نشان می دهد. بنابراین با فالوورهای خود تعامل داشته باشید و با آنها در مورد موضوعات مختلف مصاحبه کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام کار ساده ای نیست و زمان بر است، البته تصمیم گیری مانند فالوور بخر وجود دارد، اما قبل از آن باید بدانید که چگونه مخاطب را نگه دارید.

مشکل پیدا کردن فالوور در اینستاگرام!

  1. از هشتگ های مناسب و مناسب استفاده کنید

استفاده از هشتگ های مناسب به شما کمک می کند بزرگتر و بهتر به نظر برسید. البته اگر از هشتگ های مرتبط با کسب و کار خود در کپشن ها و استوری های خود استفاده می کنید. این کار باعث می شود افرادی که به دنبال محصولات یا خدمات شما هستند راحت تر شما را پیدا کنند. به عنوان مثال، اگر تجارت شما لوازم آرایشی است، نباید از هشتگ های نامرتبط مانند نام خودرو و … استفاده کنید. هشتگ های مفیدی وجود دارد که بیشتر توسط کاربران جستجو در قسمت جستجو استفاده می شود.

  1. با برگزاری مسابقه، هیجان کار خود را افزایش دهید

جالب است بدانید یکی از راه های افزایش فالوور اینستاگرام، برگزاری مسابقه است. مسابقه ناخودآگاه آدرنالین خون را بالا می برد و بسیاری از کاربران را به دنبال کردن تشویق می کند. پس یکی از بهترین راه ها برای افزایش فالوور، برگزاری مسابقه و البته اهدای جایزه است.

کاربران اینستاگرام عاشق این رقابت هستند و همین امر باعث می شود که خیلی زود سر و صدای رقابت در اینستاگرام پخش شود و تعداد فالوورهای شما افزایش یابد. مهمترین مزیت برگزاری مسابقه این است که هزینه تبلیغات را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

البته باید مراقب باشید که فالوورهای تقلبی به دست نیاورید، زیرا نه تنها مفید نیستند، بلکه می توانند به صفحه شما آسیب بزنند. زمانی که این نکته را بیان کنید خرید فالوور در اینستاگرام همچنین باید در نظر داشته باشید.

مشکل پیدا کردن فالوور در اینستاگرام!

  1. تبلیغات مناسب را به موقع داشته باشید

تبلیغات درست و به موقع نتایج خوبی برای کسب و کار آنلاین شما به همراه خواهد داشت، اما مشکل اینجاست که هزینه زیادی دارد و هنوز بسیاری از کسب و کارها در ابتدا درآمد کافی برای تبلیغات بزرگ ندارند! از طرفی تبلیغات در اینستاگرام نیز قوانین و اصول خاص خود را دارد در غیر این صورت نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد.

  1. خرید فالوور در اینستاگرام

این احتمالا یکی از بهترین راه ها برای یافتن فالوور در اینستاگرام است. خرید فالوور در اینستاگرام به شما کمک می کند تعداد زیادی فالوور واقعی ایرانی را در کمترین زمان جذب کنید. البته پس از خرید باید سعی کنید با استفاده از روش های دیگری که گفتیم آنها را حفظ کنید و با کاهش تعداد فالوورها مواجه نشوید.

متاسفانه سایت های زیادی در زمینه خرید فالوور اینستاگرام، لایک، کامنت، بازدید و … فعال هستند اما فقط برخی از آنها فالوور واقعی به صفحه شما اضافه می کنند. پیشنهاد ما تیم ایران فالوور است. ایران فالوور با بیش از 7 سال سابقه تجربه خوبی برای شما خواهد بود.

بدون نیاز به رمز عبور می توانید به راحتی از خدمات فالوور اینستاگرام، لایک اینستاگرام و بازدید ویدیوهای اینستاگرام استفاده کنید. فقط به آدرس مراجعه کنید www.irfollower.com نگاه کن

  دلار در خانه جدید

دیدگاهتان را بنویسید