مشکل طارمی با اسکوچیچ حل شد؟

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران می گوید مهدی طارمی در این تیم حضور دارد و مشکل بین او و سرمربی ایران حل خواهد شد.

مجتبی خورشیدی درباره خروج تیم ملی از ایران برای گذراندن تعطیلات در روزهای پایانی سال گفت: آقای اسکوچیچ و دستیارانش برای دهه 90 از ایران رفتند و فکر می کنم حدود 20 روز دیگر به ایران برگردند. هرکسی در عوض استراحت می کند تا کار خود را انجام دهد.

سرپرست تیم ملی فوتبال برای بازگشت VAR – که قبل از بازی با کره جنوبی به خدمت گرفته شده بود – و نبود این فناوری در ایران در آستانه میزبانی عراق و امارات که فدراسیون فوتبال پیش از این به آن هشدار داده بود. ممکن است سیستم میزبانی خود را از دست بدهد، من واقعاً از این موضوع اطلاعی ندارم و نمی دانم در حضور یا عدم حضور سیستم چه اتفاقی می افتد، اما می دانم که فدراسیون فوتبال به دنبال حل مشکلات است تا ما یک VAR داشته باشیم. ، “او گفت.

وی در خصوص میزبانی تیم ملی عراق و امارات در هفته هفتم و هشتم مقدماتی جام جهانی تهران و احتمال صعود تیم ملی به جام جهانی در این پنجره از بازی های ملی گفت: اسامی به ما می دهند و با باشگاه ها مکاتبه می کنیم و بلیط هواپیما را می گیریم. با این دو بازی مشکلی نخواهیم داشت.

حرشیدی در پاسخ به این سوال که اختلاف مهدی طارمی و دراگان اسکوچیچ از کجا می آید و آیا این موضوع تا قبل از بازی با عراق و امارات حل می شود؟ گفت: درست می شود.

  دلار در حال بازگشت به روند صعودی است

وی در پاسخ به این سوال که منظورش از حضور طارمی در اردوی آینده است؟ وی گفت: طارمی بازیکن تیم ملی است و قلبش مثل همه ایرانی ها برای موفقیت تیم ملی کشورمان می تپد. به خدا او در اردوی تیم ملی است. اگر صبور باشید این مشکل حل می شود نگران نباشید.

مهدی طارمی مهاجم پورتو در ماه نوامبر در اردوی تیم ملی غایب بود و در دیدار با لبنان و سوریه از اظهارات دراگان اسکوچیچ مبنی بر اینکه “فوتبالیست های ایرانی مشکل تاکتیکی دارند” و پاسخگوی تماس های تیم ملی نیستند انتقاد کرد. در حال حاضر انتقادهایی به عدم توانایی فدراسیون فوتبال در حل این مشکل وجود دارد.

تیم ملی فوتبال ایران که در حال حاضر در گروه A شانزدهم مرحله مقدماتی جام جهانی آسیا در صدر قرار دارد، می تواند با کسب سه امتیاز در دیدار مقابل عراق و یا بعد از آن مقابل امارات برای صعود به این رقابت ها ثبت نام کند.

این نشست یک مهمان ویژه نیز خواهد داشت. جیانی اینفانتینو رئیس فیفا برای تماشای بازی ایران و عراق به تهران می آید و در این برنامه با رئیس جمهور ایران دیدار و درباره موضوع ورود زنان به ورزشگاه و ماهیت اساسنامه فدراسیون گفتگو خواهد کرد.

یکی از نگرانی هایی که در آستانه بازی وجود دارد، نبود سیستم کمک تصویری برای داوران در ایران است که به دلیل تحریم های آمریکا، شرکت های مورد تایید فیفا تمایلی به ارائه خدمات به ایران ندارند تا از هرگونه خطر تحریم های آمریکا جلوگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید