مشکل اصلی بایدن در انتخابات میان دوره ای کنگره

دیوید ادلمن سفیر سابق آمریکا در سنگاپور در مصاحبه با CNBC در مورد مسائل دولتی بایدن ، گفت: تورم مشکل اول و مشکل در انتخابات میان دوره ای نوامبر است و پرزیدنت جوبیدن ابزارهای محدود و کنترل کمی دارد.

سفیر سابق آمریکا در سنگاپور: تورم مشکل شماره یک در انتخابات میان دوره ای آمریکاست

این دیپلمات آمریکایی به موضوع کاهش تعرفه های چین از زمان دونالد ترامپ اشاره کرد. در حالی که واشنگتن وارد جنگ تجاری با پکن می شود، او گفت که حذف تعرفه ها بر کالاهای چینی تورم آمریکا را در بلندمدت حدود یک درصد کاهش می دهد.

ادیلمن که در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما از سال 2010 تا 2013 به عنوان سفیر ایالات متحده در سنگاپور خدمت می کرد، به این شبکه گفت: “بایدن آگاه است که با نزدیک شدن به انتخابات میان دوره ای، اقتصاد نقش مهمی برای رای دهندگان ایفا می کند.” تورم)، زیرا در نهایت یک اقتصاد خوب سیاست گذاری خوبی می کند.

جمهوری خواهان بر سر رهبری دموکرات ها فریاد می زنند

تورم امروز به یک موضوع اصلی در سیاست داخلی ایالات متحده تبدیل شده است، زیرا جو بایدن، رئیس جمهور دموکرات، در ماه های منتهی به انتخابات میان دوره ای تحت فشار قرار گرفته است، که جمهوری خواهان از آن به عنوان یک تاکتیک سیاسی قدرتمند علیه دولت بایدن استفاده می کنند. و تحلیلگران می گویند دموکرات ها این معضل را همه جا فریاد می زنند.

آکسیوس، 29 آوریل 1401: جمهوریخواهان خواستار افزایش سقف دولت دموکراتیک بایدن شدند.

تورم در ایالات متحده، حتی قبل از جنگ در اوکراین، برای چهار دهه به دلیل افزایش قیمت ها، افزایش مصرف و خرید و کمبود عرضه در بازار به دلیل اختلال در حمل و نقل داخلی و بین المللی بی سابقه بوده است. در گذشته در حال رشد بود.

  قاب تیم ملی فوتبال در قاب + عکس

شروع جنگ در اوکراین کار را برای دولت بایدن که در تلاش برای حل این معضل داخلی است، بسیار دشوارتر کرده است. تحلیلگران داخلی در ایالات متحده این پتانسیل را دارند که بر انتخابات پیش رو مسلط شوند.

تحلیلگران می گویند جمهوری خواهان تلاش می کنند از این موضوع به عنوان ابزاری سیاسی برای تأثیرگذاری بر افکار عمومی و رأی دهندگان آمریکا برای این انتخابات استفاده کنند و راه را برای پیروزی و کسب اکثریت در مجلس نمایندگان و سنا هموار کنند. انتخابات میان دوره ای در ایالات متحده را هموار کنید (7 نوامبر 1401).

سایت خبری آمریکایی Axios در 29 آوریل 1401 با اشاره به وضعیت وخیم تورم در ایالات متحده و ناکارآمدی دولت بایدن در مقابله با آن، گزارش داد که جمهوری خواهان از ابتدای سال 6 برابر بیشتر از تورم افزایش یافته اند. دموکرات ها این استدلال را مطرح کرده اند. از آغاز ژانویه 2022 (11 دسامبر 1400)، جمهوری‌خواهان از طریق بیانیه‌های مطبوعاتی، کنفرانس‌های مطبوعاتی، حساب‌های رسمی توییتر و فیس‌بوک، 8158 بار در مورد «تورم» در ایالات متحده رای دهندگان آمریکایی را تحت تأثیر قرار داده‌اند. متذکر شدند.

مشکل اصلی بایدن در انتخابات میان دوره ای کنگره

اکسیوس نوشت: این در حالی است که دموکرات ها در همین مدت تنها 1321 بار به این موضوع اشاره کردند.

وزارت کار ایالات متحده در 24 آوریل 1401 اعلام کرد که نرخ تورم این کشور در سال گذشته 8.5 درصد افزایش یافته است که بالاترین افزایش تورم در ایالات متحده در 40 سال گذشته است.

دیدگاهتان را بنویسید