مشارکت قطعه سازان و تسریع در رشد خودروسازان

حضور شرکت های قطعه سازی در طراحی و تولید قطعات خودرو سابقه ای چند دهه ای در دنیا دارد.

شرکت‌های خودرویی که وارد بخش قطعات خودرو شده‌اند یا شرکت‌هایی که وارد صنعت خودرو شده‌اند موفق بوده‌اند.

مشارکت قطعه سازان و تسریع در رشد خودروسازان

اصولاً صنعت قطعه‌سازی و خودروسازی ادامه‌ای بر زنجیره ارزش دیگری است و جابه‌جایی شرکت‌ها در زنجیره ارزش یکی از استراتژی‌های موفق است. بنابراین شرکت های خودرویی که وارد بخش قطعات خودرو شده اند یا شرکت های قطعه سازی که وارد صنعت خودرو شده اند موفق هستند.

به طور کلی حرکت در زنجیره ارزش در تمامی صنایع ضمن ایجاد توسعه صنعتی، پایداری کسب و کار را تضمین می کند و متعلق به هیوندای بود که سهامدار آن یک شرکت قطعه سازی است.

سهامداران اصلی بزرگترین خودروسازان جهان چه کسانی هستند؟

موسسات مالی شامل سرمایه گذاری، مدیریت دارایی بانک ها و شرکت های بیمه، سازندگان قطعات خودرو و خودروسازان سهامداران عمده بزرگترین خودروسازان جهان هستند. صرف نظر از اینکه کدام یک از موارد زیر سهام اصلی این خودروساز است، این شرکت خودروسازی موفق است.

جنرال موتورز

جنرال موتورز علاوه بر کراس اوورها، خودروها و قطعات خودرو را در سراسر جهان طراحی و تولید می کند. سهامداران اصلی جنرال موتورز شرکت های سرمایه گذاری از جمله شرکت های قطعه سازی هستند.

فورد موتور

شرکت فورد موتور که یک شرکت خودروسازی تولید کننده طیف کاملی از خودروهای سواری و تجاری است، با برند خودروهای لوکس لینکلن اداره می‌شود. سهامدار عمده فورد

فولکس واگن

فولکس واگن، خودروساز پیشرو اروپا، با 118 سایت صنعتی در سراسر جهان تا پایان سال 2020، یکی از خودروسازان بزرگ با شرکت های سرمایه گذاری، از جمله شرکت های قطعه سازی است.

  تصاویر/نمایش کنسرت "سیصد"

بی ام و

ب ام و همچنین در زمینه طراحی، طراحی و بازاریابی خودروهای لوکس تخصص دارد.تا پایان سال 2019، این شرکت دارای 31 سایت تولید در سراسر جهان است. سهامداران BMW را می توان به دو گروه استراتژیک تقسیم کرد که 46.3.3 درصد از سهام به عنوان سهام استراتژیک بین دو شخص و 8 درصد از سهام متعلق به شرکت های سرمایه گذاری، از جمله شرکت های قطعه سازی، توزیع می شود.

رنو

رنو، یکی از خودروسازان برجسته جهان، تا پایان سال 2020 دارای 38 شعبه تخصصی و 4261 نقطه فروش در سراسر جهان بود. این شرکت همچنین یکی از شرکت هایی است که سهام آن متعلق به شرکت های سرمایه گذاری از جمله شرکت های قطعه سازی است.

نیسان موتور

نیسان موتورژم یکی از پیشروان ژاپنی در صنعت خودرو است. خالص فروش این شرکت بر اساس فعالیت های زیر است: فروش خودرو و قطعات 88.7 درصد از فروش شرکت در سال گذشته و فروش 4 و 9 دهم میلیون خودرو بوده و سهامداران اصلی نیسان شرکت های خودروسازی، بیمه و مالی هستند.

تویوتا

شرکت تویوتا موتور نیز یکی از پیشروان ژاپنی در صنعت خودرو است. دنسو، دومین قطعه ساز بزرگ خودرو در جهان در سال 2014، 2.76 درصد از سهام تویوتا و 24 درصد از سهام دنسو متعلق به تویوتا است. سهامداران اصلی تویوتا صنایع تویوتا و خودروسازی تویوتا هستند.

مزدا

مزدا یکی از پیشروان ژاپن در صنعت خودرو یکی از شرکت هایی است که تولید و فروش قطعات خودرو یکی از محوری ترین فعالیت های این گروه خودروسازی است. بیشتر سهام مزدا متعلق به شرکت های مدیریت مالی و شرکت های سرمایه گذاری از جمله شرکت های قطعه سازی است.

  «طلای خونین» و «روز ششم» اکران می شوند.

هیوندای

هیوندای موتور یک شرکت کره ای است که عمدتاً خودرو تولید و توزیع می کند. هیوندای موبیز به عنوان یک سازنده اصلی قطعات، بزرگترین سهامدار هیوندای موتور است. سهامداران اصلی این شرکت شرکت های سرمایه گذاری اعم از شرکت های قطعه سازی و شرکت های بازرگانی هستند.

زمان اخبار

دیدگاهتان را بنویسید