مسابقه نوروزی پیمان جمشیدی و علی صبوری

روز گذشته خبری مبنی بر ساخت سریال طنز «خداداد» به کارگردانی علی غفاری منتشر شد و سریال نوروزی از شبکه دو پخش شد.سریال «زیر زمین 3» ساخته جلیل سامان نیز برای نوروز در حال ساخت است.

شبکه سه نیز امشب سریال 100 قسمتی «برف بی صدا» را پخش می کند که با توجه به حجم بالای آن هم اکنون پخش می شود و اگر اتفاق خاصی نیفتد پخش آن تا سال آینده ادامه خواهد داشت.

حالا کمدی های شبکه های یک و دو

جلیل سامان به دلیل حساسیتی که به کیفیت سریال «زیرزمینی» و داستان آن دارد، قول قاطعانه ای برای ساخت «زیرزمینی 3» نداده و معتقد است ساخت این سریال به نیاز درونی او به تولید آن بستگی دارد. کیفیت داستان برای فصل جدید

وی سرانجام در اوایل آذرماه فصل سوم سریال «زیرزمین» را تصویربرداری کرد تا این سریال کمدی ویژه نوروز 1401 را آماده کند و احتمالاً در «زیرزمین 3» ادامه داستان اسارت «فریبرز» و فرمانده را شاهد باشیم. ناصری «توسط نیروهای بعثی.

پیمان جمشیدی و ژاله صامتی بازیگران اصلی سریال نیز در این فصل حضور دارند و هنوز خبری از بازیگران جدید فصل سوم نیست. یکی دیگر از سریال های طنز نوروزی خداداد اثر علی غفاری است. این سریال از سه شنبه گذشته جلوی دوربین رفته و در 13 قسمت ساخته می شود.

رضا ناجی، سوسن پرور و علی صبوری سه بازیگر «خداداد» هستند که نامه آنها اعلام شده است. برگه های برنده «زیرزمینی 3» خاطرات خوب مخاطبان از فصل های گذشته و حضور پژمان جمشیدی و ژاله صامتی است، بنابراین شانس آنها برای برنده شدن در این مسابقه بسیار زیاد است.

  چرا شاد بودن برای برخی افراد سخت تر است؟

«بی صدا برف می بارد» نوروزی در شبکه سه؟

پخش فصل اول سریال “برف بی صدا می بارد” از پوریا آذربایجان در 100 قسمت از 12 آذر آغاز شد. این سریال جمعه تا چهارشنبه پخش می شود و قسمت های آن پنجشنبه پخش می شود، بنابراین با این روال سریال «برف …» تا نوروز 1401 و اواخر فروردین ادامه خواهد داشت مگر اینکه شبکه سه در اقدامی غیرعادی. ، تصمیم می گیرد پخش این سریال را در میانه راه متوقف کند و در تعطیلات نوروز سریال جدیدی را روی آنتن بفرستد.

در حال حاضر خبری از ساخت سریال نوروزی شبکه سه نیست و بعید است پخش سریال آذربایجانی پوریا متوقف شود. اگرچه خبر غیررسمی توقف تولید 15 سریال به دستور پیمان جبلی، نگرانی هایی را در خصوص برنامه های تلویزیونی سریال نوروزی ایجاد کرد، اما امسال آهنگسازی سریال نوروزی زودتر از همیشه و در اواسط آذرماه مشخص شد.

در حالی که قبلا تکلیف سریال های نوروزی معمولا در روزهای پایانی سال اعلام می شد و یا جزئیات پروژه ها در شب سال نو اعلام می شد.

منبع: روزنامه خراسان

دیدگاهتان را بنویسید