مرگ وحشتناک مادر و فرزند; قتل یا خودکشی؟!

جسد زن جوانی که پس از مشاجره با همسرش دختر 5 ساله خود را از پنجره طبقه چهارم به جنون زده و پس از سقوط از بالکن جان خود را از دست داده بود به پزشکی قانونی منتقل شد و خانواده وی مدعی شدند. او کشته شد

ساعت 2 بامداد 15 اردیبهشت ماه، خبر مرگ دختر جوان و مادرش در یکی از محله های حصارک کرج تیمی از کارآگاهان جنایی را راهی محل کرد.

ساکنان ساختمان که موضوع را به پلیس آگاهی گزارش دادند به کارآگاهان گفتند: با صدای گریه و فریاد دختر همسایه از خواب بیدار شدیم و وقتی از پنجره بیرون را نگاه کردیم ناگهان صحنه ای را دیدیم که شوکه شدیم. دختر 5 ساله به زمین افتاد و ناگهان مادرش او نیز خود را از پنجره به بیرون پرت کرد.

شوهر زن جوان که در محل حضور داشت به کارشناسان پزشکی قانونی شوکه شده گفت: مدتی است که من و همسرم با هم اختلاف داریم. همسرم زن خوبی بود اما تا کنون سه بار خودکشی کرده است. بیماری روانی. «این بود، اما من با کسی صحبت نکردم، کمی قبل از این حادثه با هم دعوا کردیم.

شب حادثه با پای وسط یکی از بزرگان خانواده آشتی کردیم، وقتی برگشتم با جسد خون آلود دخترم و همسرم روبروی ساختمان روبرو شدم.

با اظهارات مرد 32 ساله، پرونده در اختیار تیم بازپرسی جنایی قرار گرفت و تحقیقات در خصوص مرگ این مادر و دختر آغاز شد.

اگرچه کارآگاهان مدعی هستند زن جوان به صورت داوطلبانه جان خود را از دست داده است، اما خانواده این جوان 27 ساله بر خلاف ادعای کارآگاهان مدعی هستند دخترشان کشته شده است، بنابراین تحقیقات بیشتر پلیس برای کشف این پرونده و جسد برای مشخص شدن علت دقیق آن ادامه دارد. به پزشکی قانونی منتقل شد.

  قیمت جهانی طلا امروز 1400/11/20

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید