مرگ زن معتاد، قتل یا تصادف؟!

426959 361 خبر مرکزی

مرد میانسالی که به جرم قتل همسر معتادش دستگیر شده بود به زودی محاکمه می شود اما با گذشت 10 ماه او همچنان قتل را انکار می کند.

اواخر اردیبهشت امسال دختر جوانی با اورژانس تماس گرفت و از بیماری مادرش خبر داد. با مراجعه امدادگران به محل حادثه در شهر ولیعصر تهران، پس از معاینه زن جوانی به نام مریم، اعلام کردند که او ساعاتی قبل فوت کرده است.

با مشکوک شدن کارشناسان اورژانس به مرگ زن 47 ساله، موضوع را به پلیس اطلاع دادند. ساعتی بعد پلیس پس از مراجعه به خانه مریم و بررسی ماجرا، قتل را به قاضی ویژه اعلام کرد.

دختر 18 ساله ای به پلیس گفت: مادرم مدت زیادی بود که مواد مخدر مصرف می کرد و دیشب قرص های زیادی مصرف کرد و بعد همه خوابیدیم اما صبح که از خواب بیدار شدیم متوجه شدم مادرم نفس نمی کشد من فکر می کنم او به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر فوت کرده است.

با دستور قضایی، جسد مریم به پزشکی قانونی منتقل شد و این سازمان در گزارشی علت مرگ مریم را فشار شدید به عناصر حیاتی گردن و خفگی اعلام کرد. بنابراین با احتمال کشته شدن وی، ماموران به سراغ همسرش رفته و او را به عنوان مظنون اول دستگیر کردند.

اکبر در بازجویی های اولیه اتهام قتل را رد کرد و گفت: من و مریم 3 سال پیش با هم ازدواج کردیم و هر دو معتاد بودیم، اما 6 ماه از من معاف شدم و می خواستم او را ترک کنم، اما مریم با این تصمیم مخالفت کرد و از دادن امتناع کرد. مواد مخدر

  جک جدید J7 در راه بازار ایران

او همچنین هر روز پس از مصرف مواد مخدر حدود 20 قرص روانگردان مصرف می کرد. او هم آن شب پس از مصرف قرص ها مریض شد.

سعی کردم به او آبلیمو بدهم تا بهتر شود، اما رفتارش کنترل نشده بود و مدام سرش را به دیوار می کوبید و به من می گفت تسلیم شو.

پلیس پس از تحقیقات به این موضوع مشکوک شد که همسر و دختر دوم مریم با همدستی مریم را به قتل رسانده اند، به همین دلیل تلفن های همراه این دو مرد تحت نظر قرار گرفت اما تحقیقات بسیاری این پرونده را منتفی و دخالت دختر جوان را رد کرد. شد.

اکبر که در بازداشت به سر می برد مجددا مورد بازجویی قرار گرفت و گفت: من هیچ نقشی در قتل همسرم نداشتم. او یک بیماری روانی داشت و معلوم نیست چه اتفاقی برایش افتاده است، اما من به اتهام قتل دستگیر شده ام. شب حادثه من و همسرم و پسر و دخترش در اتاقی 15 متری خوابیدیم و صبح به دنبال دخترش از خواب بیدار شدم و دیدم مریم نفس نمی کشد.

در حالی که همسر مقتول در تمامی مراحل بازجویی منکر اتهامات قتل شده بود، گزارش پزشکی قانونی و تحقیقات پلیسی منجر به اتهام اکبر به قتل عمد همسرش شد و به زودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید