مرگ راننده تاکسی؛ قتل یا تصادف؟!

مردی که متهم به تصادف با راننده برای ایجاد بوق بلند و مرگش شده بود به زودی محاکمه می شود. به گزارش خبرنگار ما، اگرچه متهم با مقتول برخورد کرد، اما علت مرگ بیماری قلبی اعلام شد و متهم به قتل عمد محاکمه شد.

این پرونده توسط پلیس راهور باز شد و پلیس با مرکز فوریت های پلیسی تماس گرفت و اعلام درگیری کرد. شواهد نشان می دهد راننده تاکسی با راننده یک دستگاه خودرو سمند به نام بهنام درگیر شده که بر اثر برخورد فیزیکی جان خود را از دست داده است. تحقیقات با انتقال جسد به پزشکی قانونی ادامه یافت.

تحقیقات کارمندان نشان داد مقتول با زن و مردی که در خودرو سواری بودند درگیر شده است. یک مرد و یک زن که درگیر درگیری با مقتول بودند، بازداشت شدند. یکی از شاهدان به پلیس گفت: زن و مردی با مقتول درگیر شدند و ناگهان مقتول گیج شد و روی زمین افتاد.

او را به بیمارستان رساندند و بعد فهمیدیم که فوت کرده است. یکی از ماموران پلیس راهور که شاهد این برخورد بود گفت: شاهد برخورد راننده تاکسی با راننده سمند بودم. درگیری بین آنها به دلیل ترافیک سنگین آغاز شد. درگیری بالا گرفت و بهنام چند ضربه به سر و صورت جواد زد اما با وساطت شاهدان درگیری به پایان رسید.

جواد در حال رفتن به سمت ماشینش بود که ناگهان روی زمین افتاد. این در حالی است که همسر متهم نیز در مورد مشارکت وی در درگیری مورد بازجویی قرار گرفت. او گفت: من و همسرم در ماشین بودیم که راننده تاکسی بوق زد. او مدام بوق را تکان می داد و باعث دعوا می شد.

  بهترین واکسن ضد اومیکرون شناسایی شده است

من به جنگ نرفتم، بلکه برای کمک و نجات شوهرم از دست راننده جلو رفتم. در حالی که فرضیه ارتباط مرگ جواد با ضربه بنام به سر و صورت تایید شد، پزشکی قانونی علت مرگ را انسداد عروق کرونر اعلام کردند.

کارشناسان در گزارشی می گویند که عروق کرونر قلب قربانی در حال حاضر به شدت مسدود شده است که منجر به احتقان و ایست قلبی به دلیل استرس می شود. بنام توسط کارآگاهان مورد بازجویی قرار گرفت. متهم گفت: من و همسرم در حال عبور از میدان صمدی آزادی بودیم که راننده تاکسی از پشت شروع به علامت دادن کرد.

به او گفتم ترافیک است و نباید بی دلیل بوق بزند. پایین آمد و با داد و فریاد به سمت من آمد. گفتم تو این ترافیک کجا بریم. و این بار حرف بدی زد و انگار عصبانی بودم و دعوا می کردم. مردم مداخله کردند و درگیری پایان یافت.

چند دقیقه بعد راننده تاکسی دوباره در ترافیک شروع به داد و فریاد کرد. من خیلی عصبانی بودم، اما همسرم مرا از پایین آمدن منصرف کرد. اما راننده به سمت ماشین من آمد. مردم نیز سعی کردند جلوی او را بگیرند، اما موفق نشدند. راننده با من برخورد کرد و من دو ضربه به صورتش زدم که درگیری با وساطت افسر راهنمایی و رانندگی و شاهدان به پایان رسید. راننده تاکسی در حال رفتن به سمت ماشینش بود که ناگهان روی زمین افتاد و سرش به زمین خورد.

من اون موقع بهش نخوردم متهم در پاسخ به این سوال که آیا از بیماری مقتول اطلاعی دارید، گفت: از بیماری وی اطلاعی نداشتم. من اصلاً او را نمی شناختم و ضربه ای که زدم مشتی بود که به صورتش زدم و ضربه ای به سرش نزدم.

  سیلی کارگر هتل چمران شیراز; آیا صاحب هتل مجازات می شود؟

ترافیک سنگین بود و همه ما سرمان شلوغ بود، اما راننده اصلا نمی توانست خود را کنترل کند. با وجود اینکه بستگان مقتول که دارای دو فرزند و مقیم خارج از کشور هستند شکایت کرده و خواستار قصاص شده اند، اما بنا به اظهارات این متهم و نظر مجرمان جنایتکار بهنام به قتل عمد متهم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید