مرگ دلخراش 2 برادر جوان در رودخانه

423546 403 خبر مرکزی

پنج روز از مرگ دلخراش دو برادر جوان بر اثر سقوط به رودخانه روستای ناصرآباد چاه شاه ریگان می گذرد. دو پسر 7 و 5 ساله صبح روز دوشنبه 26 دی ماه برای تماشای رودخانه ای که به دلیل بارش شدید باران طغیان شده بود، به کنار آب رفته بودند، اما ناگهان زمین زیر حسام 5 ساله خالی شد و او را کشید. در این میان برادر 7 ساله او محمد حسین با دیدن این صحنه به کمک شتافت تا برادر کوچکش را نجات دهد، اما شدت جریان آنقدر زیاد بود که برای لحظه ای هر دو برادر را گرفت.

ماجرای سقوط محمد حسین و حسام شهکیوراد، برادران کوچکتر که تنها فرزندان خانواده خود بودند، در رودخانه خروشان روستای ناصرآباد برای پدر و مادرشان تعریف شد. اهالی روستا به همراه امدادگران هلال احمر برای نجات بچه ها به کنار رودخانه رفتند.

شاهد گفت: بچه ها در کنار رودخانه ایستاده بودند که ناگهان خود را زیر پای حسام خالی کرد و در آب افتاد و برادر بزرگترش محمد حسین شجاعانه برای نجات برادرش به داخل رودخانه پرید اما خودش قربانی رودخانه شد. اب.

بهزاد عارف رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ریگان کرمان گفت: از زمان اعلام این حادثه به همراه حدود 40 نفر از نیروهای امدادی هلال احمر، نیروهای مردمی و بسیج برای راه اندازی به محل حادثه رفته ایم. یک عملیات جستجو

به گفته رضا فلا، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان، 45 نفر از امدادگران و نجاتگران در قالب 9 تیم امداد و نجات از شهرستان های ریگان، بم و فهرج در عملیات جست و جوی این دو کودک حضور داشتند و در نهایت پس از 35 ساعت عملیات، جسد دو برادر پیدا شد.

  سارقان خودرو را شناسایی کنید

امین باقری فرماندار ریگان کرمان با اشاره به غرق شدن دو کودک 5 و 7 ساله در روستای ناصرآباد چاه ملک ریگان گفت: این منطقه بارندگی نداشته و متاسفانه این دو برادر روز دوشنبه 27 دی ماه جان خود را از دست دادند. بدلیل بی احتیاطی و سکونت در کنار رودخانه از دست رفته همزمان با پیش بینی های هواشناسی مبنی بر بارش های سیل آسا و آمادگی ستاد منطقه ای مدیریت بحران در خصوص احتمال وقوع سیل، کلیه نکات هشدار دهنده و اطلاع رسانی سیل و بارندگی به روستائیان داده شد. عشایر و دهقانان

فرماندار ریگان گفت: بر اثر بارندگی شدید در بالادست، آب به این رودخانه سرازیر شد و دو کودک در حین بازی و تماشا به داخل رودخانه سقوط کردند و غرق شدند و نیروهای هلال احمر و بسیج به محض اطلاع از این حادثه عملیات جست و جو را در مناطق مختلف انجام دادند. قطعات. ” رودخانه شروع شد.

جسد برادر بزرگتر بیژن عصر حادثه توسط نیروهای هلال احمر در فاصله 500 متری روستا پیدا شد و عملیات جست و جو برای یافتن فرزند دوم ادامه یافت. تا اینکه جسد کودک 5 ساله ای در حدود 5 کیلومتری روستا پیدا شد و با توجه به بالا آمدن مجدد سطح آب رودخانه، عصر فردای حادثه به پلیس آگاهی تحویل داده شد. نهادهای مربوطه روستا

ایران

دیدگاهتان را بنویسید