مرکز آبله میمون در کجای جهان است؟

وزارت بهداشت انگلیس در تازه ترین گزارش، تعداد مبتلایان به آبله میمون در این کشور را 2137 نفر اعلام کرد و افزود: بیشتر مبتلایان در لندن زندگی می کنند.

مرکز آبله میمون در کجای جهان است؟

بر اساس این خبر، وزارت بهداشت انگلیس اعلام کرد که از 2137 مورد ابتلا به آبله میمون در انگلیس، 2500 نفر در لندن پیدا شده است و این هشداری است برای پایتخت نشینان که بیشتر در خطر ابتلا به این بیماری هستند. .

با انتشار آخرین نتایج مطالعه، محققان می گویند آبله میمون از طریق “هر گونه تماس فیزیکی نزدیک” قابل انتقال است و با کمبود واکسن و امکانات پزشکی برای مقابله با آبله میمون، مردم باید در مورد پیشگیری از این بیماری عفونی اطلاعات بیشتری کسب کنند. .رعایت کنید

پس از افزایش سریع موارد ابتلا به آبله میمون در انگلیس به ویژه در پایتخت آن کشور، گروهی از محققان دانشگاه کوئین مری لندن مطالعه ای ویژه را با هدف تسهیل در تشخیص این ویروس مشترک بین انسان و حیوان آغاز کردند. و همچنین سرعت انتشار ویروس را کاهش می دهد.

تعدادی از کارشناسان بهداشتی بر این باورند که آبله میمون به دلیل انتشار ویروس آبله میمون در بسیاری از کشورهای جهان و سرعت انتشار آن به یک «تهدید جهانی نوظهور» تبدیل شده است و باید اقدامات جدی تری در این زمینه انجام شود. . نگرش.

بر اساس گزارش های رسمی منتشر شده در انگلیس، عفونت ناشی از آبله میمون قبلا در 74 کشور شناسایی شده و هزاران نفر در کشورهای مختلف به این بیماری مبتلا شده اند.

  مجموعه خودروهای کلاسیک تهران

دیدگاهتان را بنویسید