مدیریت آنلاین چک های صیادی با کمک اپلیکیشن «گردشگری» بانک جهانگردی

مدیریت آنلاین چک صیاد با کمک اپلیکیشن «سیرکولاسیون پی» بانک گردشگری امکان پذیر شد.

مدیریت آنلاین چک های ماهیگیری با کمک اپلیکیشن

«گردشپی» اپلیکیشنی رایگان است که به تمامی کاربران امکان استفاده از خدمات بانکی و پرداخت را می دهد. بانکداری در «تورینگ» بدون نیاز به مراجعه به شعبه انجام می شود.
به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، افتتاح حساب اینترنتی از طریق شعبه هوشمند بانک گردشگری (شبهنگ)، بررسی موجودی کارت های متصل به شبکه شتاب، احراز هویت آنلاین، افتتاح انواع سپرده بانکی، درخواست وجه نقد. کارت، درخواست کارت پشتیبانی پرسپولیس، درخواست صدور و تغییر رمز اول و پویا کارت، امکان شارژ سیم کارت، خرید بسته اینترنت، پرداخت هرگونه قبض و تخلف خودرو، بخشی از خدمات “حجم معاملات”.
همچنین خرید اینترنتی کارت هدیه، کارت به کارت از مبدا 12 بانک کشور، پرداخت های خیریه، کیف پول الکترونیکی و در حوزه گردشگری فرصتی برای استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه مسافرتی برای مسافران و گردشگری فراهم شده است. کاربران .
یکی از اصلی ترین خدمات روزانه که مردم به آن نیاز دارند استفاده از خدمات بانکی است و یکی از دغدغه های اصلی مردم مراجعه به شعب بانک ها و منتظر ماندن برای انجام امور بانکی است. گردشپای با در نظر گرفتن این دغدغه و فکر رفع ترافیک و مشکلات مربوط به آن و از سوی دیگر جدا شدن از محدودیت های زمانی و مکانی، شعبه هوشمند بانک گردشگری را راه اندازی کرد.
برای بهره مندی از خدمات این اپلیکیشن به آدرس زیر مراجعه کرده و آخرین نسخه اپلیکیشن تور را برای اندروید و iOS دانلود کنید.
shabahang.tourism-bank.com یا اسکن یک کد QR با استفاده از دوربین موبایل.

  باز هم مواظب کلاه خود باشید

زمان اخبار

دیدگاهتان را بنویسید