مدیرعامل جدید هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان (TIT) منصوب شد.

این مراسم با حضور مدیرعامل و قائم مقام رئیس بانک گردشگری برگزار شد. سید مجید صدری به عنوان مدیرعامل جدید هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران (TIT) منصوب شد.

مدیرعامل جدید هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان (TIT) منصوب شد.

سید مجید صدری با داشتن سوابق مدیرعاملی شرکت مخابرات ایران، مدیرعاملی شرکت رایتل و عضویت در هیات مدیره چندین شرکت ارتباطی یکی از بزرگان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران است.

همچنین رئیس مرکز تحقیقات مخابرات ایران و مشاور رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از دیگر پرونده های کاری وی است.
مدیرعامل بانک گردشگری در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران (TIT) گفت: ارائه بهترین خدمات بانکی به مردم از طریق رشد و توسعه اطلاعات امکان پذیر است. فن آوری ها”.
مرتضی کامی افزود: خدمات و فعالیت های مبتنی بر بستر فناوری اطلاعات تاکنون نتایج مطلوبی برای بانک داشته است که باید بیش از پیش ادامه یابد.
وی ادامه داد: انتظار می رود شرکت هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات ایرانگردی و جهانگردی با استفاده از تجربیات گذشته در مسیر درست و منطقی حرکت کند و گام های مهمی در راستای اهداف بانک گردشگری برداشته شود.
قائم مقام بانک گردشگری با اشاره به لزوم تغییر در حوزه فناوری اطلاعات گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، حوزه فناوری اطلاعات بانک در حوزه نرم افزاری و سخت افزاری تغییر خواهد کرد.
حسین رحمتی با بیان اینکه شورای عالی مبارزه با پولشویی نیز بر اهمیت فعالیت های فناوری اطلاعات تاکید کرد، افزود: بانک گردشگری ظرفیت خوبی در حوزه فناوری اطلاعات دارد و با حمایت مدیران ارشد بانک ها اتفاقات خوبی رخ داده است. در توسعه زیرساخت ها.”
وی با اشاره به نیروهای جوان و متخصص در سطح مدیران و کارشناسان بانک گردشگری، ابراز امیدواری کرد که با حمایت هیئت مدیره این بانک به جایگاه واقعی خود در حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتالی شدن بانکداری دست یابد. .
مدیرعامل جدید هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات ایرانگردی و گردشگری (TIT) نیز در سخنانی گفت: یکی از ویژگی ها و فرصت هایی که یک بانک گردشگری در حوزه فناوری اطلاعات می تواند داشته باشد، انعطاف پذیری آن است و ما در حوزه بانکداری نوین در نظر داریم. این بانک را به یکی از بهترین بانک های کشور در این بخش ارتقا دهید.
سید مجید صدری افزود: در دوره جدید فعالیت TIT قطعا از تجربیات گذشته استفاده خواهد شد و با رفع موانع احتمالی تلاش بیشتر و همچنین برنامه ریزی در رشد و توسعه شرکت انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد تا فعالیت بانکداری نوین و الکترونیک را مطابق با اهداف بانک جهانگردی افزایش دهیم و نتیجه این فعالیت ها باعث افزایش بیشتر مشتریان بانک و ارائه خدمات مطلوب به مردم می شود.
در این مراسم از مدیرعامل سابق هلدینگ فناوری اطلاعات گردشگری ایران (TIT) تقدیر و سید مجید صدری به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب و معرفی شد.

  اینفوگرافیک/ راه های پیشگیری از پوسیدگی در کودکان

دیدگاهتان را بنویسید