مدیرعامل: بانک دی به سمت اجرای بانکداری جامع حرکت می کند

مدیرعامل بانک دی معتقد است بهره برداری از هشت طرح جدید این بانک گامی موثر در اجرای بانکداری جامع است.

مدیرعامل: بانک دی به سمت اجرای بانکداری جامع حرکت می کند

بر اساس گزارش ها زمان اخبار برات کریمی در مراسم افتتاحیه هشت پروژه جدید بانک دی که با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران ارشد این بانک برگزار شد، با تشریح دستاوردهای بانک دی در دو سال گذشته، گفت: با تلاش این تیم به همه همكاران.»، حمايت بنياد شهيد و «امور ايثارگران و اعتماد مشتريان» «در دو سال گذشته برنامه‌هاي اين هيئت براي وصول مطالبات و جذب منابع ارزان‌قيمت با موفقيت همراه بوده است.
وی افزود: امروز مجموعه اقدامات و دستاوردهای بانک دی با نظام بانکی، نهادهای نظارتی و عموم مردم، روند شکل گیری ذهنیت مثبت و روشن برند بانکی که یک سرمایه اجتماعی ارزشمند است آغاز شد. برای بانک دی.”
مدیرعامل بانک دی، صیانت از دستاوردهای بانک را وظیفه تک تک همکاران دانست و تصریح کرد: جمع آوری دستاوردها و جایگاه مطلوب امروز بانک دی مرهون تلاش جمعی از همکاران و دعای خیر است.
کریمی از مجموعه برنامه های راهبردی بانک دی در دو سال گذشته تقدیر کرد و گفت: مراکز بنیاد شهید و تسهیل دسترسی جامعه هدف به خدمات به صورت غیرحضوری از مهمترین اقدامات این بانک است که زمینه رضایت ذینفعان را فراهم می کند.
مدیرعامل بانک دی تغییر نگاه بانک دی به تعهدات و ماموریت های سنتی را یکی دیگر از دستاوردهای دو سال اخیر دانست و گفت: حرکت این بانک از بانکداری سنتی به سوپرمارکت مالی، گروه مالی دی و بانک را به سمت ارائه خدمات مالی به این سوپرمارکت سوق داد. مشتریان با توجه به نیاز آنها
وی افزود: راه اندازی سوپرمارکت مالی یک ایده خلاقانه برای غلبه بر وظایف بانکداری سنتی است که با تمرکز بر ارائه طیف وسیعی از خدمات در بازار سرمایه، بازار پول و بازار مالی شکل گرفته و شامل ارائه خدمات ارزی و صرافی، بیمه است. و خدمات کارگزاری در کنار خدمات «در شعب بانک دی یک بانک وجود دارد.
کریمی با تاکید بر لزوم ایجاد ارزش مستمر برای ذینفعان از طریق جذب سپرده های ارزان قیمت، کاهش مطالبات غیرجاری، ایجاد درآمد عملیاتی و حرکت به سمت سودآوری پایدار، گفت: آینده نزدیک زمینه ساز کیفیت و سودآوری پایدار خواهد بود.
وی در پایان با اشاره به طرح های تازه رونمایی شده گفت: طراح این هشت طرح در چارچوب تنوع بخشی به خدمات بانکی در حوزه بانکداری تجاری، خرد و خصوصی بوده و گامی بلند در راستای تحقق بانکداری جامع است. “
در این مراسم غلامرضا خلیل ارجمندی رئیس هیئت مدیره بانک دی با ابراز خرسندی از اجرای پروژه های جدید گفت: طراحی بسته های اعتباری و محصولات متنوع در سبد محصولات بانک دی نشان از پویایی در رفع نیازها به مشتریان
وی با اشاره به لزوم همگرایی حوزه های حقیقی و ارزی در نگاه به مشتریان و طراحی بسته های جامع برای آنها، گفت: حوزه های حقیقی و ارزی مانند دو بال بانک هستند که باید به سمت همگرایی و ایجاد وحدت اعتبار برای کلان حرکت کنند. خدمات ارزی مورد نیاز مشتری نیز باید تعریف و ارائه شود.
وی در پایان افزود: مهمترین اولویت بانک دی، درآمدزایی و ایجاد سود کیفی، رشد درآمد کمیسیون از توسعه خدمات ارزی و بانکداری الکترونیک است. ارائه خدمات اعتباری در بانکداری خرد و کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​نیز مورد توجه جدی قرار گرفته است.
در ادامه این مراسم، همت الله حسین زاده، معاون بانکی و بازاریابی و مهدی پورمر، رئیس بازاریابی، به تشریح جزئیات هشت طرح جدید بانک پرداختند.
هشت طرح «فرزانه»، «کیپا دی»، «مخترعین»، «ارمغان دی»، «حامی کارت»، «بسته ویژه مشتریان بورس کالا»، «بسته اعتباری خرید کالای ایرانی» در این مراسم و «جشنواره کارت هدیه» رونمایی شد.

  تعیین سهام متوفی

ronamaee 5tarh 2 خبر مرکزی

دیدگاهتان را بنویسید