محمود طالبی، شاه مازندران از عظمت مجازی تا مرگ در زندان

خبر مرکزی – در سال 94 ویدئویی از مردی برهنه با خالکوبی در سراسر بدن و قمه در دست که مرد دیگری را تهدید می کند و خود را به عنوان شاه مازندران معرفی می کند، به طور گسترده در اینترنت منتشر شد.

در این کلیپ این مرد مردی را گروگان گرفته و از او می پرسد که چه کسی او را برای کشتن پادشاه مازندران اجیر کرده است.

تعداد بازدید: 1

محمود طالبی، پادشاه خودخوانده مازندران

پس از انتشار این کلیپ، افراد زیادی این اراذل و اوباش به نام «محمود طالبی» را شناختند. پس از آن نام محمود طالبی به عنوان شاه مازندران در فضای مجازی دست به دست شد و کلیپ های زیادی از درگیری های وی منتشر شد و او حتی نسبت به راهزنان استان های گلستان، سمنان و گیلان خشم نشان داد و خود را پادشاه این مناطق معرفی کرد. و ادعا کرد که کسی است. در دست او نیست و پادشاهی تنها برای او مناسب است.

پس از انتشار این کلیپ بود که اراذل و اوباش سایر نقاط کشور به ویژه شمال کشور با تهیه کلیپ هایی به پاسخ پادشاه خودخوانده مازندران پرداختند که در ادامه مشاهده می کنید.

تعداد بازدید: 1

تبعید محمود طالبی به زاهدان

بررسی پرونده محمود طالبی نشان داد که وی چندین سال پیش به اتهام ایجاد رعب و وحشت، درگیری و ضرب و شتم زاهدان در این شهر تبعید و زندانی شده بود اما در سال 94 با رضایت شاکیانش آزاد شد. این شرور بلافاصله اعمال ناشایست خود را از سر گرفت.

  ایران مقابل لهستان عالی بازی کرد

بیشتر بخوانید: مهران قربانی شیطانی است که شمال کشور را سردرگم کرده است


شاه مازندران در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی

بررسی پرونده محمود طالبی نشان داد که او در سال 1341 در بابل به دنیا آمده و مانند همه علاقمندان به کشتی در شمال کشور ابتدا کشتی را دنبال کرده و حتی به تیم ملی نیز دعوت شده است اما نتوانسته در آن رشته موفق باشد. و سپس مدرک تحصیلی اش به شرارت روی آورد و دست به کارهای غیرقانونی زد.

او برای اینکه خود را بزرگ نشان دهد، چیزهای کوچکی را دور خود جمع می کرد و مردم و مردم بی گناه را مورد ضرب و شتم قرار می داد که به همین دلیل دستگیر و تبعید شد. روزی نبود که با شوخی‌ها و ریپ‌خوانی‌هایش، فیلم‌های بد و مزاحم پست نکند. اکران این فیلم ها نیز باعث محبوبیت او شد و در دنیای مجازی آن را برای خودش بزرگ کرد.

ماجرای فیلم آدم ربایی و جنجالی محمود طالبی چیست؟

پس از دستگیری محمود طالبی در حالی که وی به همراه فرزندانش در یکی از ویلاهای بابل مخفی شده بود، اعتراف کرد: به سالن کشتی در جویبار رفته بودیم که چند نفر سوار بر دو موتور سیکلت مزاحم ما شدند. یکی از آنها راه ما را بست، تفنگ را به سمت من گرفت و شلیک کرد، اما گلوله در لوله گیر کرد. دوستانش با دیدن این صحنه فرار کردند.

محمود طالبی شاه مازندران که بود؟

وی افزود: برای اینکه بفهمیم چه کسی جرات ایجاد مزاحمت برای من کرده است، مردی را که اسلحه را به سمت ما نشانه رفته بود دستگیر و به بابل بردیم. فیلم هم تو موبایلم بود و نمی دونم کی بازی کرده. می خواستم از این مزدور عکس بگیرم و برای شروری که او را استخدام کرده است بفرستم تا بداند که نمی تواند با من درگیر شود.

  ظهور سویه جدیدی از Omicron

محمود طالبی در دادگاهی در بابل محاکمه و به اتهام محارب به اعدام محکوم شد، اما پرونده وی به خارج از بابل منتقل و به دادگاه ساری رفت و با رد اتهام محارب از اعدام نجات یافت و به شانزده سال زندان محکوم شد. .

سرانجام دو سال بعد در اردیبهشت 1395 در زندان متی کالا بابل سکته کرد و جان خود را از دست داد تا پرونده یکی از جنایتکاران معروف شمال کشور برای همیشه بسته شود.

محمود طالبی شاه مازندران که بود؟

با انتشار خبر مرگ این شرور صدها نفر از فالوورها و فالوورهای وی در فضای مجازی برای تشییع وی به قبرستان شهر آمدند.

2022-09-22 20:33:02

دیدگاهتان را بنویسید