محصولات جدید لامبورگینی در سال 2022 چیست؟

لامبورگینی سال 2021 را با رکورد فروش به پایان رساند و شاسی بلند اوروس تقریبا 60 درصد از آن را به خود اختصاص داد. مطمئناً لامبورگینی می خواهد موفقیت فروش خود را حفظ کند، بنابراین برنامه های بزرگی برای سال 2022 دارد.

این خودروساز در گزارش فروش خود در سال 2022، برنامه های این شرکت را برای سال آینده تشریح کرد. این شرکت قصد دارد تا 12 سال آینده چهار محصول جدید را معرفی کند، اما این شرکت مشخص نکرده است که چه چیزی و چه زمانی معرفی خواهد شد.

استفان وینکلمن، مدیرعامل لامبورگینی گفت: در سال 2022، ما تمام تلاش خود را برای تثبیت عملکرد فعلی و آماده شدن برای ورود خودروهای هیبریدی آینده از سال 2023 به بعد انجام خواهیم داد. این کمی مبهم است.

با این حال، با وجود این صحبت ها، چگونگی تغییر محصولات لامبورگینی در سال آینده همچنان یک راز باقی مانده است. برنامه هایی برای برقی کردن خط تولید با موتورهای هیبریدی تا سال 2024 وجود دارد که از سال آینده آغاز خواهد شد و اولین ثمره این تلاش را در سال 2022 خواهیم دید.

ما می دانیم که یک مدل تمام الکتریکی پس از سال 2025 وارد بازار خواهد شد، اما ممکن است برای شروع آن خیلی زود باشد. آونتادور بیش از 10 سال از عمرش می گذرد و هوراکان هم فاصله چندانی ندارد.

پیش از این شاهد جایگزینی لامبورگینی آونتادور پس از آخرین اجرای (Ultimae) بودیم. این جایگزین می تواند یکی از چهار محصول جدیدی باشد که این شرکت در سال جاری معرفی خواهد کرد.

  کشتن خواهر در لحظه عصبانیت

لامبورگینی اوروس نیز در اواسط چرخه خود نیاز به به روز رسانی دارد که می تواند یکی از چهار خودرویی باشد که در 12 ماه آینده معرفی می شود. لامبورگینی سال گذشته با معرفی STO خط هوراکان را به روز کرد تا این شرکت بتواند این مدل را به حال خود رها کند. ما معتقدیم در ماه های آینده شاهد عرضه محصول لامبورگینی 2022 خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید