محصولات “تیث” برای جلوگیری از ریزش موی ارثی

گفته می شود که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، بنابراین پیشگیری از ریزش مو بسیار موثرتر از کاشت مو یا سایر اقدامات بعد از طاسی است. اگر موهای شما ضعیف است و به دنبال راهی برای جلوگیری از ریزش مو هستید، محصولات آویشن به آنها انرژی لازم برای توقف چرخه ریزش مو را می دهد.

چرا رنج روزش مو مکه درنشان دادنومتر؟

در بیشتر موارد ریزش مو ارثی است که با افزایش سن و رسیدن به بلوغ و ترشح هورمون می تواند به یک الگو تبدیل شود. ریزش موی ارثی در افراد مشاهده می شود. امروزه از نظر علمی ثابت شده است که عامل اصلی ریزش موی ارثی هورمونی به نام تستوسترون است.

تستوسترون اضافی در بدن به دی هیدروتستوسترون (DHT) تبدیل می شود و در فولیکول های مو تجمع می یابد و منبع انرژی آنها را مسدود می کند و در عین حال فاز رشد مو را کوتاه می کند. این عامل می تواند منجر به ریزش کامل مو یا طاسی شود.

برای جلوگیری از ریزش مو، باید اثرات مضر DHT را کنترل کنید. اما آیا چنین چیزی ممکن است؟ چگونه می توان این هورمون را به گونه ای کنترل کرد که اثرات منفی آن بر روی فولیکول های مو از بین برود؟

این کار را به محصولات Thi Tha بسپارید!

اس ثو آره به موو خودم انرژیو دیودی

اکنون که علت اصلی ریزش مو مشخص شده است، زمان آن رسیده است که کنترل خود را در دست بگیرید. محصولات تیهه از مواد و فرمولاسیون هایی ساخته شده اند که در کنترل اثرات مضر دی هیدروتستوسترون کاملا موثر بوده و انرژی و استحکام مورد نظر را به ریشه مو می دهند.

  آغاز ششمین قله تاج در یاسوج

در تولید این محصولات از ترکیباتی مانند کمپلکس کافئین، پروکپیل 3 درصد و عصاره نعناع استفاده می شود. این ترکیبات در انرژی بخشیدن به موها و جلوگیری از ریزش مو بسیار موثر هستند. در زیر توضیح مختصری در مورد هر یک ارائه شده است:

مجتمع قهوهون

کمپلکس کافئین از کافئین، روی و نیاسین آمید تشکیل شده است و می تواند به روش های مختلفی از آسیب و ریزش مو جلوگیری کند. شاید مهم ترین عملکرد کمپلکس کافئین هدایت DHT و انرژی بخشیدن به فولیکول های مو باشد. این کمپلکس با تاثیر مستقیم بر روی ریشه مو، محرک رشد مو، افزایش فاز رشد مو و افزایش سرعت رشد مو است که اغلب در مدل های ارثی ریزش مو استفاده می شود.

به طور کلی، اگر از ریزش موی ارثی رنج می برید و احساس می کنید راه حلی برای آن وجود ندارد، باید در باورهای خود تجدید نظر جدی کنید. شامپوهای کافئین دار انرژی و زیبایی لازم را به مو می دهند.

کپروکپول CHوکیت؟

پروکاپیل یک مجموعه پپتید-ویتامین است که به طور طبیعی باعث افزایش انرژی و رشد مو می شود. این مجموعه مسئول مهار اثرات مخرب دی هیدروتستوسترون، تقویت فولیکول های مو، کند کردن روند پیری و کنترل طیف گسترده ای از انواع ریزش مو است.

آزمایشات مختلفی با پروکپیل انجام شده و بهترین نتایج برای کنترل ریزش مو و انرژی بخشی به ریشه مو در استفاده از پروکپیل 3 درصد مشاهده شده است و لازم به ذکر است که میزان مصرف پروکپیل 3% این امر هنگام فرموله کردن محصولات Thihe کاملا رعایت می شود.

  با افرادی با شخصیت مرزی آشنا شوید!

استخراج کردن و خیر

عصاره نعناع یکی دیگر از موادی است که در فرمولاسیون فرآورده های آویشن مفید تلقی می شود. این ماده باعث افزایش جریان خون مویرگی در سطح پوست سر می شود که با احساس خنکی و طراوت همراه است.

ثو آره چگونه؟ عمل موآهسته. تدریجی؟

این شامپوها توانایی نفوذ و جذب از طریق سطح پوست سر و فولیکول های مو را برای مدت کوتاهی که پوست سر خود را می شویید دارند.

کمپلکس کافئین تنها 2 دقیقه طول می کشد تا در مدت زمان کوتاهی از طریق فولیکول ها جذب شود که این میزان در محصولات حاوی کافئین به علاوه تیول که حاوی 3 درصد پروکاپیل است تا 5 دقیقه می رسد. در فرمولاسیون محصولات تیهه از موثرترین مواد برای تامین انرژی و جلوگیری از ریزش مو استفاده می شود و در محصولات تی تی از موادی استفاده نمی شود که عوارض جانبی داشته باشد.

محصولات Caffeine Plus Thi از ترکیب کافئین کمپلکس و 3% پروکاپیل استفاده می کنند و این فرمولاسیون با شماره 103894 در اداره ثبت اختراعات به ثبت رسیده است. فولیکول ها

محصولات Thihe همچنین برای افرادی که تحت عمل کاشت مو قرار گرفته اند نیز قابل استفاده است و فولیکول ها را انرژی و تقویت می کند. بنابراین، با کمک این شامپوها نه تنها می توانید از ریزش موی ارثی جلوگیری کنید، بلکه موهایی پرانرژی، قوی و زیباتر خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید