محسن تنابنده; او بهترین کمدین تلویزیون شد

در دهه فجر، اداره کل آرشیو صدا و سیما در نظر دارد فیلم ها و عکس هایی از دوران قبل و انقلاب را دریافت کند.

در بسته خبری امروز صدا و سیما، اخباری چون انتخاب محسن تنابنده به عنوان بهترین بازیگر طنز متولد دهه 1350، «عامل نقل و انتقالات» در شبکه 5، کمی زرق و برق در هجدهمین اجلاس فناوری رسانه، بحث صدا و سیما درباره دهه فجر، جلسه شورای علمی همایش ملی حقوق و رسانه و ویژه برنامه های زاویه در دهه فجر به شرح زیر است:

برنامه «ترین ها» با اجرای شاهین جمشیدی به منظور ارائه بهترین های ایران در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، هنری، گردشگری و … هر هفته پخش می شود.

«ترینهاها» در طول هفته در فضای مجازی موضوعات مختلفی از جمله ورزش، سرگرمی، گردشگری، فضای مجازی و … را مطرح می کند تا در هنگام پخش برنامه به ترینهایا در چشم مخاطبان برسد. این برنامه در فضایی شاد و پر انرژی تقدیم مخاطبان می شود.

این برنامه روز جمعه هشتم باخمن با موضوع بهترین بازیگران طنز متولد دهه 1350 روی آنتن رفت.

نام این کمدین ها در لیست پرطرفدارترین ها به چشم می خورد: «سعید آقاکانی، مهران احمدی، بهنام تشکر، محسن تنابنده، یوسف تیموری، امیر جعفری، پیمان جمشیدی، رامبد جوان، جواد رضوی، رضا شاوی، رضا شذه مجید. صالحی، مهران گفوریان، هادی کاظمی، احمد مهرانفر و محمدرضا هدایتی.

بر اساس نظرسنجی مردمی در فضای مجازی و پیامک های ارسالی از سوی مردم، محسن تنابنده به عنوان بهترین بازیگر طنز متولد دهه 1350 معرفی شد که پیمان جمشیدی و مهران گفوریان به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

  جنگ خونین در شهر؛ آیا ما عصبانی تر هستیم؟

دیدگاهتان را بنویسید