محرم در سپاهان می ماند؟

سپاهان او پس از شروع خوب در لیگ بیست و یکم به تدریج از صدر جدول فاصله گرفت و با دو تساوی متوالی در ابتدای مسابقات پس از تعطیلات زمستانی عملا کورس مسابقات را برای قهرمانی ترک کرد. محرم نویدکیا او همچنین به دلیل فشار برخی هواداران برای تغییر دستیارانش تصمیم به استعفا گرفت. این استعفا البته پذیرفته نشد و این مربی به سپاهان بازگشت.

اکنون در یک فضای رقابتی لیگ قهرمانان آسیا سپاهان در گروه چهارم مسابقات حذف شد و هفته ای تا پایان بیست و یکمین دوره لیگ برتر باقی نمانده است.

محرم در سپاهان می ماند؟

محرم نویدکیا در نشست خبری پس از تساوی مقابل استقلال با بلاتکلیفی بیشتری نسبت به آینده خود صحبت کرد و همه چیز را به پایان فصل موکول کرد اما وقتی امروز در ساختمان لیگ و نشست خبری قبل از بازی با پیکان در مورد با جانشینان احتمالی خود در سپاهان مواجه شد، وی با قاطعیت بیشتری پاسخ داد و از علاقه مدیران باشگاه برای ادامه همکاری صحبت کرد. او گفت: واقعیت این است که قرارداد من یکساله است و مذاکرات اولیه را با کادرفنی و هیئت مدیره باشگاه انجام دادیم. کارکنان باشگاه دوست دارند این روند ادامه پیدا کند و از شرایطی که داشتیم راضی بودند. اما واقعیت این است که هفته گذشته یک اشاره کوچک کردم که فصل باید تمام شود تا ببینیم کارهایی که انجام دادیم چقدر به تیم کمک کرد و سپس در مورد آینده تصمیم خواهیم گرفت. اما طی یکی دو هفته گذشته، کارکنان باشگاه مصمم به ادامه کار بوده اند.”

  پیام دامکه مک کوئین به امیر عبدالهیان

سپاهان در پایان هفته بیست و پنجم با 46 امتیاز در رده سوم قرار دارد و در 5 بازی باقی مانده به مصاف پیکان، پرسپولیس، شهرخودرو، فولاد خوزستان و در نهایت آلومینیوم اراک می رود.

دیدگاهتان را بنویسید