محدودیت های اینترنت همچنان ادامه دارد Society 24

لطف الله سیاهکلی، نماینده مجلس درباره قطعی و محدودیت اینترنت به دلیل درگذشت مهسا امینی می گوید: در حالی که خیابان ها شلوغ است، محدودیت های اینترنت همچنان پابرجاست چرا که فضای مجازی به بزرگترین محل دسیسه دشمنان تبدیل شده است.

خبر مرکزی- نماینده لطف الله سیاهکلی قزوین در خصوص کشته شدن مهسا امینی گفت: نباید یک حادثه را طوری مرتبط کنیم که انگار همه اقوام در گشت هدف گیری مقصر هستند. بالاخره ایراداتی هم هست، اما دلیلی برای زیر سوال بردن ماهیت گوش ارشاد و حجاب وجود ندارد.

وی ضمن تایید گزارش‌ها مبنی بر آسیب‌های گسترده اینترنت در ایران، گفت: در نهایت وقتی گروهی از شورشیان به خیابان‌ها می‌آیند، مجبوریم برای حفظ امنیت کشور محدودیت‌هایی در اینترنت ایجاد کنیم.

سیاهکلی خاطرنشان کرد: نمی توانیم بگوییم چون قطعی اینترنت خیلی آسیب می زند بنابراین نباید کاری کنیم! فضای مجازی به یکی از بزرگترین دسیسه های دشمنان تبدیل شده است!
در حالی که خیابان‌ها شلوغ است، محدودیت‌های اینترنتی همچنان پابرجاست/ فضای مجازی بزرگ‌ترین محل توطئه برای دشمنان است.


بیشتر بخوانید: راه پیگیری درخواست های مردم کجاست؟


لطف الله سیاهکلی، نماینده مجلس درباره قطعی اینترنت و محدودیت‌های ناشی از فوت مهسا امینی می‌گوید: در حالی که خیابان‌ها شلوغ است، محدودیت‌های اینترنتی همچنان پابرجاست چرا که فضای مجازی به بزرگ‌ترین محل توطئه دشمنان تبدیل شده است.

2022-09-28 07:32:08

  پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت دهه فجر

دیدگاهتان را بنویسید