محدودیت جالب استقلال در انتخاب جانشین فرهاد مجیدی

بازیکن سابق استقلال تهران گفت فرهاد مجیدی باید امسال بماند و شجاعانه برای هواداران بجنگد.

فرشاد فلاحت زاده درباره شرایط استقلال پس از جدایی از فرهاد مجیدی گفت: آبی ها در سال های گذشته شرایط خوبی نداشتند اما امسال به زور قهرمان شدند. پست مدیریتی باشگاه پس از حضور آجورلو بسیار با ثبات بود و گابریل پین نیز نقش تاثیرگذاری در کادرفنی داشت و کمک زیادی به مجیدی کرد. اگر استقلال امسال قهرمان نمی شد، باز هم شاهد عقب افتادن این تیم بودیم.

وی ادامه داد: فصل گذشته هدف همه استقلالی ها قهرمانی تیم بود و به فکر مجیدی و هیچکس دیگری نبودیم. فرهاد دوست من است و من به او علاقه دارم، اما معلوم نیست مجیدی از کسی نامه می گیرد یا نه، اما می دانم که اینجا مدرسه ناصر حجازی نیست. زمانی که حجازی سرمربی تیم فوتبال محمدان بنگلادش بود، در مواقع نیاز به استقلال کمک می کرد. او با پورحیدری سرمربی وقت استقلال صحبت کرد و همیشه در کنار تیم بود. پورحیدری هم نسبت به استقلال تعصب داشت.

فلاحت زاده ادامه داد: کمتر کسی در این فصل فکر می کرد که استقلال با مجیدی برنده شود زیرا تیم فوتبال خوب بازی نمی کرد و هیچکس امیدی به قهرمانی استقلال نداشت. الان هم با رفتن مجیدی، آینده استقلال غیرقابل پیش بینی است و مشخص نیست سرنوشت این تیم در فصل آینده چگونه خواهد بود. فرهاد نباید برای هواداران استقلال را ترک می کرد و سال آینده هم در راس این تیم باقی می ماند و مردانه می جنگد. اگر فصل بعد با استقلال قهرمان نمی شد مشکلی نبود. مجیدی محبوبیت خود را در استقلال به دست آورد و چه زمانی باید جواب محبت باشگاه و هواداران را می داد؟

  1win En Yeni Resmi Güvenilir Giriş Adresi 2022

پیشکسوت استقلال تهران درباره گزینه های پیشنهادی برای سرمربیگری آبی ها گفت: بهترین گزینه استقلال نکونام بود، او سال ها در لالیگا بازی کرد و تجربه زیادی دارد اما در فولاد نتایج خوبی کسب کرد و انتخاب خوبی برای استقلال بود. . با قراردادی بلندمدت می توانستیم ذهن هواداران را آرام کنیم. اگر نکونام هدایت استقلال را قبول می کرد این بهترین گزینه بود اما حالا با توجه به شرایط استقلال او چاره ای جز حضور یک مربی خارجی بزرگ در تیم ندارد چرا که ما گزینه داخلی دیگری نداریم که بتواند در استقلال کار کند. .

محدودیت جالب استقلال در انتخاب جانشین فرهاد مجیدی

دیدگاهتان را بنویسید