مجریان اسکار 2022 انتخاب شدند؟!

مراسم اسکار 94 احتمالا امسال با حضور چند چهره مشهور به عنوان مجری برگزار می شود.

پس از اینکه آکادمی اعلام کرد چند سال دیگر اسکار 2022 را با حضور یک مجری برگزار می کند، شایعه شده است که چند چهره سرشناس در نود و چهارمین دوره این رویداد سینمایی حضور خواهند داشت.

نامزد اسکار هنوز انتخاب نشده است و مذاکرات در حال انجام است و تصمیم نهایی توسط آکادمی، شبکه ABC و مجری اسکار ویل پکر گرفته می شود.

پیش از این در سال 1983، چهار نفر از جمله والتر ماتائو، لیزا مینهالی، دادلی مور و ریچارد پرایور میزبان مراسم اسکار، یکی از محبوب ترین اسکارها بودند. مراسم اسکار در سه سال گذشته برگزار شده است و جیم کیمل آخرین چهره ای بود که در سال 2018 ظاهر شد.

از آنجایی که مخاطبان اسکار در چند سال گذشته کاهش یافته اند، آکادمی امیدوار است امسال بیش از 50 میلیون بیننده داشته باشد، آخرین بار در سال 1998، زمانی که تایتانیک برنده جایزه اسکار شد.

«استیو مارتین»، «مارتین شورت» و «سلنا گومز» از بیشترین احتمال حضور در اسکار و «دواین جانسون»، «کوین هارت»، «جیمی کیمل»، «تام هالند»، «تیفانی هدیش» هستند. «تینا فی»، «امی پولر» و «مایا رودولف» نیز از جمله چهره هایی هستند که طرفداران نامشان را برای اسکار 2022 پیشنهاد داده اند، اما شانس کمی برای انتخاب دارند.

نامزدهای نهایی جوایز اسکار 2022 در 8 فوریه 2022 معرفی می شوند و مراسم اسکار در 27 مارس 2022 برگزار می شود.

  همه قیمتها به قبل برمیگرده

دیدگاهتان را بنویسید