متروی تهران در راهپیمایی روز قدس رایگان است

مهدی شایسته اصل، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران وی گفت: بنا به دستور شهردار تهران و ابلاغیه معاونت حمل و نقل و ترافیک از ساعت 9 صبح تا پایان راهپیمایی روز جهانی قدس خط مترو تهران رایگان است.

وی با بیان اینکه همزمان با روز قدس سرویس دهی در خط 4 مترو تهران که در مسیر راهپیمایی است افزایش می یابد، افزود: فاصله قطارهای این خط از ابتدا تا انتها. زمان مراسم از 7 دقیقه 4 دقیقه کاهش می یابد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه این شرکت برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان و مسافران آماده اعزام قطارهای اضطراری در تمامی خطوط در صورت نیاز است گفت: تمامی ایستگاه های خط 4 مترو تهران به ویژه ایستگاه های میدان انقلاب اسلامی تئاتر شهر، شادمان، توحید، دکتر حبیبلا و استاد معین که در مسیر راهپیمایی هستند آماده ارائه خدمات مناسب به شهروندان خواهند بود.

متروی تهران در راهپیمایی روز قدس رایگان است

وی در ادامه به آماده سازی فضا و تجهیزات این ایستگاه ها اشاره کرد و گفت: کارکنان این شرکت در چند روز اخیر با انجام اقداماتی از قبیل رنگ آمیزی نمادها و علائم، نظافت کامل ایستگاه و ورودی ها، بازرسی و کنترل تجهیزات ایستگاه از جمله پله برقی گیت ها، تجهیزات اتاق کنترل، استقرار تیم های تعمیر ایستگاه و کنترل و تامین تجهیزات ایمنی آماده ارائه خدمات مناسب به شهروندان می باشد.

  میگرن را با ورزش تسکین دهید

دیدگاهتان را بنویسید