متجاوز از تبعید فرار کرد

415462 965 خبر مرکزی

مردی که زن جوانی را در پارکینگ یک فروشگاه بزرگ مورد آزار و اذیت قرار داده بود، از تبعید گریخت. به گزارش خبرنگار ما، این مرد زنی را به پارکینگ یک فروشگاه بزرگ کشاند و به بهانه اینکه قصد دارد برای زنی جوان کار کند او را مورد آزار و اذیت قرار داد.

تحقیقات از دو سال پیش در پی شکایت زنی 42 ساله به نام رویا آغاز شد. این زن که به پلیس آگاهی تهران مراجعه کرده بود، گفت: چندی پیش در پاساژ معروف تازه کشف شده با یک آگهی استخدام مواجه شدم. برای یافتن کار به آنجا رفته بودم، اما نگهبانان مانع ورودم شدند.

در همین لحظه یکی از کارکنان پاساژ شناسنامه خود را به نگهبان نشان داد و من را با خود به پاساژ برد. من آن زمان با آگهی دهندگان صحبت کردم، اما آنها من را استخدام نکردند.

این زن ادامه داد: پسر جوانی به نام آرین وقتی متوجه شد من استخدام نشده ام، پیشنهاد داد که مرا به خانه برساند. من قبول کردم و با هم وارد پارکینگ مرکز خرید شدیم تا سوار ماشین شویم، اما پسر با تهدید چاقو مرا به اتاقی متروکه در پارکینگ برد. می خواست مرا اذیت کند که زنگ زدم و نگهبان ها آمدند.

بعد از این اتفاق آرین از کارش اخراج شد و من برای شکایت از او آمدم. آرین 28 ساله پس از اظهارات این زن دستگیر شد. مرد جوان با رد اتهام خود در شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران اظهاراتی عجیب کرد.

متهم گفت: روزی که روی را مقابل پاساژ دیدم دلم برایش می سوخت. نگهبانان او را به داخل پاساژ راه ندادند و به همین دلیل شناسنامه ام را به نگهبانان نشان دادم تا اجازه ورود به مجتمع را بدهند. او در راه با من صحبت کرد و گفت 28 سال دارد و مجرد است.

  کاهش ساعات کار در ماه رمضان

خودش دوست داشت ما با هم رابطه داشته باشیم به همین دلیل به اتاقی در پارکینگ رفتیم که ناگهان نگهبان ها رسیدند و او فریاد زد که اذیتش می کنم.

متهم ادامه داد: پس از شکایت متوجه شدم روی متاهل و 42 ساله بوده و هر چه به من گفته دروغ بوده است. با شکایتش مرا آزار داد. من قصد آزارش را نداشتم. در پی اظهارات متهم، قضات به چرخش درآمدند و با توجه به شواهد موجود در پرونده، وی را به 99 ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم کردند.

پسر جوان برای گذراندن دوران محکومیتش به زمان بد رفت. هفته ای یکبار برای اطلاع مأموران به کلانتری محل سکونتش می رفت، اما ناگهان ناپدید شد و پلیس متوجه شد که از تبعید فرار کرده است. به این ترتیب برای دستگیری متهم تلاش شد و فردی با مشخصات آرین در یکی از زندان های تهران شناسایی شد.

سپس پرونده برای رسیدگی بیشتر به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. متهم جوان از زندان به دادگاه منتقل شد اما قضات متوجه شدند او آرین نیست و متهم حاضر نیز شباهتی مشابه به او دارد.

متهم گفت: من به جرم سرقت در زندان هستم و در زندان گفتم که مورد آزار و اذیت ندارم و اشتباه می کنند اما چون نام و نام خانوادگی و سن من با فرد فراری از تبعید یکی بود چنین نکردند. باور کنید و من به دادگاه فرستاده شدم.

با فاش شدن این ماجرا مشخص شد که آرین به مکان نامعلومی فرار کرده است. او همچنین از خانواده خود پنهان شده است. سپس قضات او را بازداشت کردند و تحقیقات برای یافتن متهم فراری ادامه دارد.

  3 کاربرد هوش مصنوعی در آینده

دیدگاهتان را بنویسید