ما نمی توانیم اوج بیماری قلبی دیگر را تحمل کنیم – سفر در شرایط فعلی توصیه نمی شود

این خبر در روز دوم بدون پا منتشر می شود استان سیستان و بلوچستان ثبت شده است؛ نگرانی هایی برای چند روز آینده و رویدادی جدید برای افزایش شیوع بیماری در کشور و اوج آن وجود دارد. ما در حال حاضر در شرایطی هستیم که سفرهای خارجی ، چه در قالب گردشگری و چه در سفرهای زیارتی ، بر اساس زبان ها و بسیاری از افراد به دلیل واکسیناسیون و با خیال راحت آنها تصمیم به سفر می گیرند ، اما به نظر می رسد با توجه به شدت بیماری و احتمال ورود جهش های جدید به کشور ، به نظر می رسد برای انجام چنین اقداماتی باید اقدامات بیشتری انجام شود.

سعید کلانتری ، متخصص بیماریهای عفونی و گرمسیری بیمارستان پیامبر اکرم (ص) در مصاحبه با خبرنگار اجتماعی برن گفت: تعداد بیماران کرونری در حال حاضر بیمارستان آنها کاهش می یابد و به نظر می رسد سیر بیماری کند می شود.

وی گفت: به نظر می رسد درصد زیادی از مردم در خطر بیماری عروق کرونر قلب هستند. پیک پنجم سخت ترین و کشنده ترین پیک از تاج بود که تا به حال داشته ایم.

پلیس ادامه داد: برخورد در همه سنین مبتلا به این بیماری مشاهده می شود ، اما قابل ذکر است که شیوع این بیماری در جوانان بیشتر است.

متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در بیمارستان رسول اکرم (ص) گفت ما نمی توانیم یک پیک دیگر تهیه کنیم: با توجه به اینکه درصد افرادی که کاملاً واکسینه شده اند (دو دوز) در کشور بسیار کم است ؛ در حال حاضر ، سفرهای خارجی هم برای گردشگری و هم برای سفرهای زیارتی مناسب نیست.

  تهران-وین; برای بیشتر بازی کنید

دیدگاهتان را بنویسید