مالکان باید مراقبت بهتری از ساختمان های خود در حال ساخت داشته باشند

سرهنگ مهدی پورامینایی ، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: با توجه به آنچه که شاهد هستیم و بر اساس تحقیقات میدانی و گزارش تیم های گشت پلیس ، تعداد ساختمان های در حال ساخت در برخی از نقاط شهر رو به افزایش است که این امر نیازمند چنین مراقبت هایی است. امکانات “لازم است لوازم ، اموال و تجهیزات مورد استفاده در محل املاک آنها را در نظر بگیریم.

وی با اشاره به گشت یگان های پلیس و همچنین تیم های نامرئی در محله ها و کوچه پس کوچه های شهر افزود: البته این گشت ها و اعزام های ملموس و نامرئی در افزایش امنیت و جلوگیری از وقوع جرایمی مانند سرقت و قانون م areثر است. حقوق افراد در پلیس “اما اگر شهروندان به برخی از موارد امنیتی و سلف سرویس توجه نکنند ، مطمئناً نمی تواند مثر باشد.

سرهنگ پوراماینائی ادامه داد: در این راستا توصیه می شود به صاحبان ساختمانهای نیمه کاره و در حال ساخت ، حتی الامکان حصار را تکمیل کرده و درب مناسب برای کارگاههای ساختمانی و به هر طریقی که ممکن است در طول دوره ساخت نصب کنند. تجهیزات ، اموال و تجهیزات را در یک مکان مناسب قرار دهید و از فیوز و محافظ برای اقلام بد ، مواد مصرفی و موارد غیرقابل حمل استفاده کنید.

فرمانده انتظامی کرمان با اشاره به نقش م ofثر استفاده از نظارت تصویری و سایر اقدامات ایمنی و امنیتی در محدوده اماکن و املاک خصوصی گفت: در این راستا نصب پنجره ها و همچنین نصب ساخت و نصب تراس ، پنجره های زیر شیروانی ، پله ها و سایر سازه ها. ساختمان همچنین باید به م safetyلفه های ایمنی و ایمنی مانند ارتفاع و داشتن استحکام و حصار کافی توجه کند ، زیرا چنین مواردی به طور قابل توجهی از سرقت منازل و اماکن عمومی جلوگیری می کند و باید مورد توجه قرار گیرد.

  کی Omicron به پایان می رسد؟

دیدگاهتان را بنویسید