ماشین بنتلی جدید; اخبار داغ این روزها در انگلیس!

446585 151 خبر مرکزی

یکی از هیجان انگیزترین اخبار خودرویی در این هفته، انتشار تصاویر رسمی محصول جدید بنتلی با نام Flying Spor S است.

این تریم مخصوص اسپور پرنده دارای جزئیات خاصی از بدنه مانند جلوپنجره تیره، سطح پایین تر زمین، قاب آینه بغل جدید، جزئیات تزئینی جدید در نمای جانبی، قاب پنجره جدید، گرافیک های مختلف داخلی چراغ های جلو و عقب و لوگوی خاص S سپر جلو است. .

از دیگر ویژگی های بنتلی جدید می توان به رینگ های آلیاژی تیره با طرح تیغه Y شکل اشاره کرد که در سایز 22 اینچ انتخاب شده اند. البته در حالت اختیاری مشتریان می توانند رینگ 21 اینچی با طراحی 3 تیغه را نیز سفارش دهند. جذابیت کالیپرهای ترمز قرمز بین رینگ ها را به عنوان امضایی از کار در نظر بگیرید!

در داخل کابین با یکی از بهترین ها در صنعت خودرو روبرو هستیم. بهترین مواد اولیه با طرح اصلی بنتلی هارمونی بی نظیری را به مخاطب ارائه می دهد. لوگوی S نیز در قسمت های مختلف قابل مشاهده است.

اما از نظر پیشرانه 2 گزینه برای Flying Spor S وجود دارد که یکی مدل 4 لیتری 8 سیلندر توربو با 543 اسب بخار قدرت و 770 نیوتن متر گشتاور و دیگری 2.9 لیتری 6 سیلندر توربو هیبریدی با 536 اسب بخار قدرت و 750 نیوتن متر گشتاور.

Flying Spor S با موتور اول در 4 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت و حداکثر سرعت 319 کیلومتر در ساعت می رسد. برای این مجموعه یک سیستم اگزوز اسپرت در حالت استاندارد تعبیه شده است.

با موتور هیبریدی، بنتلی در 4.1 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد. می تواند 41 کیلومتر را در حالت برقی خالص طی کند.

  آخرین باری که 1400 یارانه نقدی پرداخت شد، اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید