مارال فرجاد; او با سرطان و شیمی درمانی سر و کار دارد!

این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به تازگی در پستی اینستاگرامی از تجربه سرطان و کنار آمدن با شیمی درمانی نوشته است.

فرجاد در این پست اینستاگرامی نوشت: حالا که به همراهی طولانی مدتم با این درد فکر می کنم، متوجه می شوم که بسیاری از جزئیات را فراموش کرده ام. جزئیات دردناک، دردناک و گاهی فراتر از من. شاید این فراموشی به ما کمک کند تحمل کنیم.

من هرگز به شدت بیمار نشده بودم و شیمی درمانی تنها نامی بود که در فیلمنامه هایی که خواندم. بله، فکر می کردم یک زن بالغ هستم، و ناگهان همه چیز به هم ریخت. گفتند هر 21 روز باید با مواد مخدر سفر کنم، سفری فوق العاده دردناک.

ابتدا موهایم را که در کودکی فقط یک بار کوتاه شده بود، کوتاه کردم. من موهایم را از دست دادم و این پایان داستان نبود، بلکه آغاز یک رنج طولانی و طولانی بود.

درد قوی ماندن سخت ترین قسمت بیماری برای مدت طولانی است. می‌توانم جزئیات را به شما بگویم تا بتوانید با من گریه کنید، اما اجازه دهید به شما بگویم که چگونه از این دوران دیوانه‌وار گذشتم: با فکر کردن به کسانی که دوستشان دارم.

از طریق بیماری ام، یاد گرفتم که قطرات داروی شیمی درمانی را به عنوان ذرات مهربانی از نور ببینم. یاد گرفته ام که دردهایم را دوست داشته باشم و وقتی گریه می کنم، وقتی می خندم، وقتی صحبت می کنم، همیشه و در همه موقعیت ها فراموش نمی کنم که زندگی با همه تلخی هایش هدیه ای است که باید بیشتر و بیشتر قدرش را بدانم.

  طلا منشا فرازمینی دارد!

بعدها شاید کم کم برایت نوشتم که چگونه تاریکی شب های تنهایی را با تاریکی پشت پلک های بسته درد پیوند زدم اما ایمانم را به نور از دست ندادم.

شاید به شما گفته باشم که چگونه مانند کوهنوردی خسته با هر قدمی جان می‌دادم و زنده می‌شدم، اما کم نشدم و همچنان به قله رسیدم. من ادامه دادم. من ادامه میدهم. زیرا من با رنج و درد و اندوه اما با دلی روشن و گرم مسافر کوچک شهر امیدم.

با یک لبخند ساده و قلبی مطمئن که الان واقعا خوشحالم کرد. من خسته و گیج هستم، اما می رقصم، سبکبال و پذیرا هستم. و من به اوج خواهم رفت، برای بهبودی، برای لبخند. این.”

مارال فرجاد;  او با سرطان و شیمی درمانی سر و کار دارد!

دیدگاهتان را بنویسید