ماجرای قتل یک پیمانکار در ورامین

فرادید| امیرحسین بساک، کشتی گیر 22 ساله ورامینی روز پنجشنبه گذشته به شهادت رسید. البته سه روز بعد قاتل او دستگیر شد. پلیس می گوید تحقیقات نشان داده است که متهم و مقتول دوستانی هستند که بر سر مسائل شخصی با هم نزاع کرده اند.

به گزارش فرادید؛ به گفته خانواده وی، مقتول که در رشته کشتی آزاد فعالیت می کرد، برای امرار معاش کار می کرد. اما صاحب کارش برای پرداخت حقوقش بهانه هایی را به کار برد که منجر به اختلاف بین آنها شد که در نهایت منجر به ترور امیرحسین بساک شد.

پلیس در خصوص جزئیات قتل امیرحسین بساک گفت: مقتول ورزشکار و کشتی گیر بود و متهم با مراجعه به منزل مقتول با ضربات چاقو وی را به قتل رساند و از محل متواری شد.

امیرحسین بساک متولد سال ۱۳۷۹ اهل امرآباد ورامین است. او در دو سال اخیر به طور جدی به کشتی آزاد پرداخته است.

به گفته مادر امیر، حسین بساک، کشتی گیر 22 ساله ورامینی، یک سال و نیم در یک شرکت اسکلت کار می کرد چون نمی خواست از کسی پول بگیرد. اما کارفرما حقوق او را به طور کامل و به موقع پرداخت نکرد.

این اختلاف بین قربانی و کارفرمایش است. اما پس از مدتی برادر کارفرما وارد دعوا شد و هر از چند گاهی با امیرحسین بساک صحبت می کردند.

سرانجام چند روز قبل از حادثه بین رزمنده ورامینی و قاتل درگیری لفظی رخ داد. اما این شامل دعوای فیزیکی نمی شود.

البته ماجرا به همین جا ختم نمی شود و قاتل چند روز بعد به خانه مقتول می رود و از او می خواهد مرا در کوچه ببیند. اما به محض باز شدن در، برادر کارفرما با ضربات چاقو ورامینی را کشت.

  شرایط تزریق دوز سوم و چهارم واکسن کراون

به گفته خانواده مقتول، قاتل در شب حادثه مدعی شد که حالت عادی نداشته و فاجعه در وضعیت غیرعادی بوده است.

ماجرای قتل یک پیمانکار در ورامین

پسرمون میخواست ازدواج کنه!

مادر کشتی گیر ورامینی می گوید امیرحسین قرار بود هفته آینده کارش را ترک کند و ما کارگاه خودمان را راه اندازی می کنیم. بعد قرار بود پسرمان داماد شود اما این اتفاق افتاد.

او گفت می خواهد از فرزندم انتقام بگیرد و خواستار قصاص شد.

این در حالی است که پلیس و قوه قضائیه هنوز جزئیاتی از اعترافات قاتل را فاش نکرده اند و هنوز باید بفهمیم انگیزه قاتل از قتل چه بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید