ماجرای قتل پدر و مادر توسط جوان بوشهری

فرادید| پس از یک قتل هولناک در یکی از محله های بوشهر، کودک معتاد به مواد مخدر والدین خود را در ملاء عام کشت و مردم آن محله شوکه شدند.

به گزارش فرادید؛ روز دوشنبه 17 آبان ماه سال جاری ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که از یک قتل هولناک فاش شد. در این ویدئو پسر جوانی که در محلی به فرشاد معروف است در انتهای کوچه و بالای جسد پدر و مادرش ایستاده است.

او با چاقویی که در دست دارد، ضربات متعددی به بدن بی جان پدر و مادرش وارد می کند و سعی می کند سر پدرش را جدا کند که ناگهان با فریاد همسایه ها سر از بدن خارج می شود.

قتل دردناک والدین در مقابل چشم همسایه ها
داستان چی بود؟

این ویدئو که حاوی صحنه های دلخراش است، از قتلی دردناک خبر می دهد.

پسربچه در حالی که سعی می کند بیشتر به والدینش ضربه بزند با فریادها و حملات چندین همسایه روبرو می شود.

چند جوان محله در حالی که تکه های چوب در دست داشتند او را از بدن پدر و مادرش خارج کردند و به او حمله کردند و فریاد زدند: چرا؟ چرا کشتی؟ چرا پدر و مادرت را زدی؟

سپس او را به گوشه کوچه می برند و به قاتل هشدار می دهند که اجازه حرکت از آنجا را ندارد و باید تا رسیدن پلیس در آنجا بماند.

یک روز در ویدیو هست و ناگهان صدای اذان پخش می شود که نشان می دهد ساعت حدود 12 ظهر است.

به گفته قاتلان محلی، پس از محاصره فرشاد توسط اهالی محل، پلیس در محل حاضر شد و قاتل را دستگیر کرد.

  تراژدی کودک نظافتچی انجمن 24

یکی از همسایه های قاتل در پیامی نوشت: «فرشاد با خانواده خود چه کردی! چه بر سر همه شما آمد! حالا روحیه اش را خراب کن! «قاتل 28 ساله است.

پلیس همچنین درباره انگیزه قاتل از ارتکاب این قتل هولناک با رسانه ها صحبت کرد.

توضیحات پلیس از قتل

سردار حیدر سوسنی فرمانده انتظامی استان بوشهر در این رابطه گفت: با حضور ماموران صحنه جنایت متوجه شدند یک زن و مرد با ضربات چاقو کشته شده و اجساد خون آلود آنها در کوچه رها شده است.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر، کمتر از دو ساعت از وقوع این قتل نگذشته بود که کارآگاهان پلیس آگاهی استان بوشهر با تحقیقات ویژه پلیسی و اقدامات اطلاعاتی، قاتل 38 ساله را دستگیر و با هماهنگی قضایی اطلاعات را در اختیار پلیس قرار دادند.

سردار سوسنی می گوید قاتل پس از برخورد با اسناد و مدارک موجود، جنایت را کشف و به قتل اعتراف کرد.

او گفت که به دلیل اعتیاد به هروئین و اختلافات خانوادگی با والدینش درگیر شده و پس از مقاومت آنها دست به این جنایت هولناک زده است.

قتل دردناک والدین در مقابل چشم همسایه ها
دلیل افزایش اختلافات خانوادگی

آمارهای سازمان پزشکی قانونی حاکی از آن است که در نیمه نخست امسال 334 هزار و 97 نفر از جانباختگان نزاع برای معاینه، جراحات و خسارت به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند.

بر اساس اعلام پزشکی قانونی، در نیمه نخست امسال ۲۲۵ هزار و ۴۲۱ مرد و ۱۰۸ هزار و ۶۷۶ زن به دلیل درگیری به پزشکی قانونی مراجعه کردند. تعداد اختلافات ارجاع شده به مراکز پزشکی قانونی یکی از بالاترین اهداف پزشکی قانونی بوده و حدود 40 درصد از مجموع 6 ماهه 1400 معاینه و بیش از نیم میلیون مراجعه سالانه سازمان را شامل می شود.

  استخدام 300 نفر در هتل قصرالضیافه رکسان مشهد

گزارش ها حاکی از آن است که در شش ماهه نخست امسال بیشترین تعداد مددجویان معارض در خردادماه با 60 هزار و 175 نفر و در سه ماه تیر، مرداد و شهریور نیز بیش از 52 هزار نفر مشمول ثبت نام شده اند.

یک روانپزشک علت تشدید درگیری های خانوادگی را ازدحام، صدای بلند، آلودگی هوا، ولع، مصرف الکل و مواد محرک یا سوء مصرف مواد و محدودیت های اجتماعی و اقتصادی ناشی از بیماری عروق کرونر قلب، پرخاشگری عنوان کرد.

به گفته فربد فدا، این افراد باید در زمینه مهارت های اجتماعی آموزش ببینند.

محمد زینلی، پژوهشگر اجتماعی نیز در تشریح دلایل افزایش تعداد درگیری ها در کشور گفت: وقتی از خشونت و درگیری صحبت می کنیم باید بدانیم که از نبود روابط اجتماعی صحبت می کنیم. این فقدان ارتباط مناسب است که خود را به صورت خشونت نشان می دهد و باید به درستی مورد توجه قرار گیرد.»

دیدگاهتان را بنویسید