ماجرای ضرب و شتم متقیان توسط شهرداری خرمشهر

فرادید| با لباس تمیز و ابرو و چشم چپ جلوی دوربین می نشیند اما حرفی نمی زند. مردی نقابدار با تی شرت خاکستری بالای سرش ایستاده و ماجرا را تعریف می کند. او می گوید این مرد از نیروهای شهرداری خرمشهر است، شش سال است که حقوق نگرفته است. وی با پرداخت علی الحساب بخشی از حقوق خود مخالف بود اما نماینده شورا با چشمان خود این کار را انجام داد.

به گزارش فرادید؛ اینها توضیحاتی از ویدئوی جنجالی روزهای گذشته در شبکه های اجتماعی است. این ویدیو توسط کاربران به اشتراک گذاشته شد و انتقادات زیادی را به دنبال داشت.

ایاد کیانی شهردار متدین هرمشهر که فیلم ضرب و شتم او جنجالی بود پس از انتشار این فیلم به هیچ رسانه ای پاسخی نداد. او گفت اجازه صحبت ندارد.

ایاد می گوید به من گفته اند در مورد ماجرا صحبت نکن. پرونده در حال رسیدگی است و دادگاه در حال بررسی آن است. اما هر چه قانون بگوید من از قانون تبعیت می کنم.

اما همکاران وی مدعی هستند یکی از اعضای شورا و دو برادرش به نام ایاد کیانی شهردار متقی هرمشهر را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

ماجرای ضرب و شتم متقیان توسط شهرداری خرمشهر

ماجرای ضرب و شتم پاکبان توسط شهرداری هرمشهر

همکاران و نزدیکان ایاد کیانی متقیان شهرداری هرمشهر ماجرا را اینگونه تعریف می کنند. چهارشنبه گذشته ایاد در حال نظافت خیابان مقاومت 2 بلوار پاسداران خرمشهر بود که سه مرد بر اثر چماق و چوب مجروح شدند.

این مرد که نخواست نامش فاش شود به روزنامه شهروند گفت از زمانی که آقای چلدوی به عضویت شورای شهر درآمده، شهرداری هر روز یک نفر را برای نظافت نمای شورای شهر تعیین کرده است. ایاد مسئول نظافت بود. حدود دو ماه است که این کار او بوده است. وی صبح ابتدا جلوی منزل این عضو شورای شهر را نظافت کرد و سپس به سایر قسمت ها رفت.

  روند نزولی بورس تابستان

در مورد علت حادثه، همکار ایاد گفت که او در حال تمیز کردن خیابان بود که مادر آقای چلدوی آمد و گفت که چرا خیابان را به درستی تمیز نمی کند. ایاد در جواب گفت: در عوض به پسرت بگو پول ما را بدهد. ماه هاست حقوق نگرفته ایم. زن و بچه ام منتظر یک لقمه نان هستند.

وی مدعی است پس از این درگیری لفظی دو برادر از اعضای شورای شهر با چوب به ایاد حمله کرده و وی را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

به گفته همکارش، ایاد کیانی شکایت کرده و پرونده در دادگاه در حال رسیدگی است.

اما رسانه ها گزارش دادند که پس از این حادثه مسئولان شهرداری هرمشهر مقابل این موسسه تجمع کرده و خواستار درخواست های معوقه خود شدند.

ماجرای دیگر و واکنش یکی از اعضای شورای شهر هرمشهر به ماجرا!

پس از مطرح شدن این انتقادات، عادل چلداوی، یکی از اعضای شورای شهر خرمشهر، با انتشار ویدئویی از خود ماجرا را به گونه ای دیگر بیان کرد. وی گفت: من با کارمند شهرداری تماس فیزیکی نداشتم. سابقه درگیری ربطی به شورای شهر و شهرداری هرمشهر نداشته و تنها به صورت اتفاقی رخ داده است.

او همچنین گفت که مادرم در حال گذر از بازار بود و در حالی که کارمند شهرداری در حال شوخی و بازی با جارو بود به مادرم برخورد کرد. این حرکت کارگر مادرم را آزار می دهد که در عوض می گوید شهر را پاک کن و وقتی می فهمد مادر من است می گوید به جای آن به پسرت بگو پول ما را بدهد.

  23 غذا با خواص انرژی زا فوری

یکی از اعضای شورای شهر خرمشهر در پایان این ویدئو می گوید: این بحث باعث درگیری کارگر و برادرم شد که در نهایت با جارو به چشم مادرم برخورد کرد و برادرم نیز به این حرکت واکنش نشان داد و شما مجروح در درگیری کارمند شهرداری و کارمند شهرداری.

البته چلدوی در این ویدئو این ارتباط با پاکبان را تکذیب کرد و مدعی شد وقتی وارد ماجرا شد فقط سعی کرده آنها را از هم جدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید