ماجرای دردناک مرگ درسا بر اثر پنچری آمبولانس

446785 267 خبر مرکزی

عامل پنچری آمبولانس با دستور قضایی شناسایی و دستگیر شد و رسیدگی به این پرونده توسط والدین درسا نثاری ادامه دارد.

درسا اولین فرزند پدر و مادر جوانی است که اکنون در سوگ سیاه پوش شده است. این والدین جوان ماجرای روز حادثه را تعریف کردند.

مادر درسا گفت: پسرم دیستروفی عضلانی مادرزادی داشت و او را نزد دکتری بردیم که در خیابان عباس آباد مطب داشت. وقتی برای اولین بار به دکتر مراجعه کردیم، او بدون توجه به پرونده پزشکی درسا، ریه های دخترم را در مطب مکید و پس از آن گلوی درسا به شدت عفونت کرد و تب بسیار بالایی داشت.

اولین مراجعه ما به مطب روز شنبه بود، بعد که بچه مریض شد دوباره او را نزد همان دکتر بردیم و این بار به درسا تونیک داد و دخترم کمی بهبود یافت.

روز سقوط

صحبت از روز تصادف از گریه و بغض پدر و مادر درسا دریغ نمی کند. دختر کوچولوی داغی که تا یک هفته پیش در آغوششان بود و حالا جای خنده و شیرین زبانش در خانه خالی است و انگار به دل این زوج جوان چسبیده است.

مادر درسا گفت: روز حادثه درسا را ​​به همان مطب برگرداندیم. سرش را روی او گذاشت اما یک لحظه دیدم که لب های پسرم کبود شده است. صورتش از تب داغ شده بود و نفس نمی کشید. با نگرانی با دکتر تماس گرفتم و او از من خواست که به دخترم آمپول بزنم.

دکتر حتی یک دستیار هم نداشت که در تزریق به او کمک کند. چندین بار مرا برای مصرف داروهای مختلف به داروخانه فرستاد و من بسیار نگران بودم و هر بار با گریه و بی قراری به داروخانه می رفتم. “فکر نمی کردم اصلا کار کند. در نهایت داروساز که متوجه ماجرا شده بود با اورژانس تماس گرفت.»

  مالیات بر ارزش افزوده از قیمت اصلی طلا حذف می شود؟!

مادر درسا گفت: خیلی زود آمبولانس رسید و تکنسین اورژانس دخترم را احیا کرد. قلبش برگشت و نفسش بلند شد. خیلی خوشحال شدم و می خواستند دخترم را به آمبولانس ببرند، اما راننده به من خبر داد که آمبولانس شکسته شده است.

حدود بیست دقیقه طول کشید تا آمبولانس بعدی رسید و در این بین دخترم گم شد. «اگرچه به ما گفتند که اگر سریع با آمبولانس به بیمارستان منتقل می شد، زنده می ماند.

شکایت 3 نفر در جریان فوت درسا به مدت دو سال

پدر درسا در تشریح شکایت خود گفت: از دکتری که ریه دخترم را در مطب مکیده شکایت می کنم چرا که عملکرد او باعث بدتر شدن پسرم شد. از مردی که آمبولانس را شکسته شکایت کردیم. از راننده آمبولانس هم شکایت دارم چون ماشین را رها کرده است.

پدر درسا در پایان گفت: بعد از فوت دخترم شکایت می کنم چون نمی خواهم بعد از آن دیگر اقشار به این سرنوشت دچار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید