لیست آپارتمان های یک میلیارد تن در تهران

آپارتمان های یک میلیارد تنی در تهران را می توان در گروه آپارتمان های «قیمت مناسب» یا به عبارتی «آپارتمان های جوابگوی بودجه خانه اولی» طبقه بندی کرد.

بررسی فایل های موجود با واسطه ها و آنچه در موتورهای جستجوی املاک ثبت شده است نشان می دهد که در برخی مناطق تهران امکان خرید آپارتمان سیار با حداکثر قیمت یک میلیارد تن وجود دارد. منطقه 4 و همچنین مناطق 7 تا 15 را می توان به عنوان مرکز تحویل خانه های تا سقف یک میلیارد تن معرفی کرد.

البته در مناطق 16 به بالا محدوده قیمت مسکن در محدوده ای است که امکان عرضه چنین واحدهایی در این مناطق وجود دارد اما در حال حاضر عرضه واحدهای مسکونی برای فروش در این مناطق بسیار کم است.

مساحت واحدهای مسکونی تا یک میلیارد تن هم اکنون در بازار مسکن اغلب بین 40 تا حداکثر 60 متر مربع است که بسیاری از آنها در سن ساخت و ساز دو رقمی هستند.

از آنجایی که شرط سنی وام مسکن از حدود دو سال قبل تغییر کرده است، اکنون برای متقاضیان امکان استفاده از وام مسکن 400 میلیون دلاری برای ساخت خانه های زیر 25 سال وجود دارد. خرید از تاریخ صدور پروانه ساختمانی. بنابراین، امکان خرید با وام مسکن خانه های میانسال و مسن وجود دارد.

اگرچه سقف وام موجود هنوز متناسب با وضعیت قیمت مسکن نیست و نسبت تسهیلات به ارزش ملک بسیار کمتر از محدوده معقول است، اما در حال حاضر تنها راه مطمئن برای خانه دار شدن در مقابل خانه اولی همین وام است. و تنها گزینه خانه های قدیمی بازسازی شده یا نیازمند تعمیر است.

  تفاوت روزافزون قیمت دلار در بازار

قیمت آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید