لغو مجوز نماوا ساختگی است

شجاع الدین میرتاوسی عضو هیئت مدیره شاتل و محمد حسن شانه ساز زاده مدیرعامل نماوا با حضور در سازمان جهانی صوت و تصویر ( ساترا ) در دیدار با رئیس و متولی این سازمان نظرات خود را در خصوص مسائل صوتی و تصویری جهانی بیان کردند.

مدیرعامل نماوا گفت: ضرورت وجود نهاد نظارتی برای ساماندهی صنعت و نقش سازنده در تنظیم بازار محتوا فضای سایبری این یک امر ضروری است.

میرتاوسی و شانه ساز زاده در ادامه بر تسریع در پاسخگویی ساترا به درخواست پلتفرم ها تاکید کردند و گفتند: شاتل هیچ سرویسی برای دانلود پلتفرم های بارگذاری محتوای مجرمانه ارائه نخواهد کرد.

سعید مقیسه و محسن قائم نسب، رئیس و معاون ساترا نیز از ارائه محتوای پشتیبانی صداوسیما برای نماوا و سایر پلتفرم‌های دارای مجوز خبر دادند و با این دو مدیر ارشد شاتل و نماوا درباره نحوه پوشش جهان در سال 2022 صحبت کردند. از طریق رسانه صوتی و تصویری همهجانبه برای کاسه مطابقت دارد.

در این جلسه مقرر شد بررسی های لازم در خصوص موانع تسریع در فرآیندهای صدور مجوز تولید و انتشار در اسرع وقت انجام شود و این موانع با در نظر گرفتن اسناد و قوانین قبلی کشور و در چارچوب قانون رفع شود. چارچوب این اسناد و قوانین.

لغو مجوز نماوا ساختگی است

همچنین شانه ساز زاده پس از پایان جلسه در خصوص اخبار برخی رسانه ها مبنی بر لغو مجوز نماوا به روابط عمومی ساترا اعلام کرد: لغو مجوز نماوا یک موضوع ساختگی است. اگرچه در گذشته چالش هایی وجود داشته است، اما اکنون این چالش ها در جلسات مشترک و با توجه به تاکید دو طرف بر اجرای قوانین و توجه به اسناد سابقه در حال حل و فصل است.

  هواشناسی ایران امروز 1401/02/06

وی در پایان گفت: مواضع قانونی ساترا در خصوص مقررات جامع صدا و تصویر محترم بوده و نماوا متعهد به قوانین کشور و حاکمیت و به عنوان عضوی از خانواده چاتل تلقی می شود ضمن اینکه آشنا به ادبیات نظارتی حداکثر تعامل را با ساترا به عنوان نهاد نظارتی تنظیم بازار نقش بسیار سازنده ای دارد و حل مشکلات به توسعه بازار کمک می کند و توسعه بازار منجر به بهبود اشتغال در زمینه صوتی و تصویری جهانی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید