لزوم کار جدی با مزاحمان و تخریب کنندگان در بازار کالا

ملاقات ستاد تنظیم بازار پیش از ظهر امروز یکشنبه به ریاست برگزار شد محمد محبر معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

در این جلسه وزرای کشور، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، امور اقتصادی و دارایی، دادگستری، نفت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیر برنامه و سازمان بودجه و… سخنگوی دولت، دادستان تهران و استاندار تهران نیز حضور داشتند و گزارشی از آخرین وضعیت بازار استان های مختلف کشور و برخی مشکلات پیش روی اجرا ارائه کردند. طرح عادلانه برای توزیع یارانه ها او مورد معاینه قرار گرفت.

وزیر جهاد کشاورزی در این جلسه تاکید کرد که هیچ مشکلی در حوزه تامین و تولید وجود ندارد. محصولات اصلی وی با بیان اینکه مرغ، تخم مرغ و روغن وجود ندارد، به تلاش جدی دستگاه های اجرایی برای ادامه توزیع انبوه این اقلام و تسریع در رفع برخی مشکلات این حوزه در سراسر کشور اشاره کرد.

در این جلسه همچنین بر لزوم رسیدگی به شبهات و سوالات مردم در خصوص ابعاد طرح دموکراسی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها تاکید شد و مقرر شد اقدامات لازم برای اقناع و آگاه‌سازی قوی‌تر مردم در دستور کار مسئولان مربوطه قرار گیرد. قوه مجریه

ارائه گزارش در خصوص برخورد با گرانفروشی و انباشت بازار از دیگر محورهای جلسه بود که بر این اساس با تاکید معاون اول رئیس جمهور مقرر شد با متخلفان و تخریب کنندگان کالاهای اساسی برخورد قضایی و انتظامی شود. و سایر کالاها و خدمات به بهانه اجرای این طرح با شدت و سرعت پیش بروید.

  قصاص؛ مجازات قاتل مسافران از آمریکا

وزیر دادگستری در این خصوص گزارشی از رسیدگی به پرونده تخلف یکی از شرکت های تاکسیرانی در اینترنت ارائه کرد و گفت: مدیران این مجموعه موظفند مبالغ اضافی دریافتی را به مسافران عودت دهند.

لزوم کار جدی با مزاحمان و تخریب کنندگان در بازار کالا

گفتنی است به منظور هماهنگی بیشتر و تسریع در حل و فصل موضوعات موضوعی طرح توزیع عادلانه یارانه ها، جلسات ستاد تنظیم بازار روزانه با حضور کلیه اعضا و به ریاست معاون اول برگزار می شود. رئيس جمهور.

دیدگاهتان را بنویسید