لحظه هولناک ورود سیل به امامزاده داود

سخنگوی اورژانس کشور از وقوع رانش زمین در منطقه امامزاده داوود و مجروح شدن 6 نفر خبر داد. مجتبی خالدی گفت: ساعت 1:35 بامداد بود که فردی با سامانه 115 تماس گرفت و از وقوع سیل در منطقه امامزاده داوود خبر داد.

وی با اشاره به قطع ناگهانی تلفن همراه گفت: تکنسین های اورژانس این چند کلمه را خبر موثق دانسته و بلافاصله به محل اعزام شدند.

سخنگوی اورژانس گفت: معاون عملیات اورژانس کشور به همراه 4 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس بلافاصله به امامزاده داوود اعزام شدند و متوجه شدند که جاده امامزاده داوود باز است و مشکلی وجود ندارد.

خالدی ادامه داد: اما رانش زمین در منطقه امامزاده داود رخ داد و گل و لای ناشی از سیل به منطقه امامزاده داود سرایت کرده و تعدادی خودرو زیر گل و لای هستند. سخنگوی اورژانس کشور گفت: ۶ مصدوم وخیم برای درمان اولیه توسط تکنسین های اورژانس به آمبولانس ها منتقل شدند.

سیل در امامزاده داوود
وی با اشاره به اینکه احتمال افزایش مصدومان وجود دارد، گفت: 3 دستگاه آمبولانس دیگر به محل حادثه اعزام شده اند، تیم های عملیات مدیریت بحران و تیم جستجو و نجات سازمان آتش نشانی به محل حادثه اعزام شده اند.

خالدی با اشاره به اینکه افراد حاضر در محل می گویند که عزیزانشان مفقود شده اند، تصریح کرد: اورژانس هوایی البرز در آماده باش است تا با روشن شدن هوا عملیات را آغاز کند.

وی در پایان با اشاره به اینکه شرایط موجود در محل مستلزم حضور تیم‌های جستجو و نجات است، خاطرنشان کرد: بیمارستان‌های شهدای تجریش و حضرت رسول (ص) در آماده باش هستند.

  تظاهرات علیه تجمع جنجالی نوجوانان در شیراز

تصاویری از لحظات وحشتناک سیلابی که پس از بارندگی دیشب امامزاده داود را درنوردید را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید