قیمت «کوئیک آر» از 200 میلیون تومان گذشت!

افزایش قیمت برخی محصولات سایپا در بازار در حالی رخ داد که گمان می رفت با کاهش قیمت دلار در بازار و ادامه هشتمین دور مذاکرات از فردا شاهد کاهش یا گام برداشتن قیمت خودرو در بازار باشیم. بازار. اما رصد بازار نشان می دهد که سایپایی ها امروز در بازار با نرخ رشد یک تا دو میلیون تنی ارزش گذاری شدند.

تغییرات پی در پی قیمت خودرو در بازار در حالی است که به گفته فعالان بازار خودرو هنوز خبری از خریدار و فروشنده نیست. بدیهی است اگرچه بازار از انتظار برای نتیجه مذاکرات خسته شده است، اما خریداران و فروشندگان همچنان منتظر هستند.

از محصولات سایپا که مورد ارزیابی قرار گرفته اند می توان به «شاهین»، «کوئیک آر»، «کویک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا 2 معمولی» و «ساینا» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو نشان می دهد که “کوئیک آر” رشد 2 میلیونی در بازار داشته و از مرز 200 میلیون تن عبور کرده و 201 میلیون در بازار قیمت دارد.

«کوئیک معمولی» نیز یک میلیون تن رشد در بازار داشت و قیمت آن به 195 میلیون تن رسید. «ساینا» نیز مانند کوئیک معمولی رشد یک میلیون تنی را به ثبت رساند و قیمت آن در بازار به 191 میلیون تن رسید.

در میان خانواده تیبا، «تیبا ۲ معمولی» رشد ۲ میلیون تومانی در بازار داشت و قیمت آن به ۱۸۴ میلیون رسید. «چیبا صندوقدار» در بازار بدون تغییر 179 میلیون ارزش گذاری شد.

بر اساس ارزیابی از بازار خودرو می توان گفت که “شاهین” در بازار بدون تغییر و با قیمت 345 میلیون تن ارزش گذاری شده است.

  مشکلات جدی فصل دوم سریال کمدی "وضعیت زرد"

جدول قیمت

دیدگاهتان را بنویسید