قیمت کامل رهن آپارتمان در جنوب تهران

وضعیت بازار اجاره مسکن در مناطق جنوبی تهران به شرایط سختی برای مستاجران این مناطق تبدیل شده است. مناطق 9 تا 20 مانند مناطق جنوبی تهران مقصد خرید و اجاره مسکن نسبت قابل توجهی از متقاضیان مسکن در پایتخت است.

تحقیقات میدانی حاکی از کمبود پرونده بازار مسکن در مناطق جنوبی است در حالی که سطح اجاره بها در این مناطق عموماً در سطحی فراتر از ظرفیت مستاجران است. مشخصات پرونده های عرضه شده در بازار مسکن مناطق جنوبی تهران نشان می دهد که در حال حاضر میزان رهن هر مترمربع واحد مسکونی عرضه شده در بازار اجاره این مناطق بین دو میلیون و 500 هزار تن تا چهار میلیون تن متغیر است. .

این مبلغ بسته به محله و منطقه ای که سایت برای اجاره در آن قرار دارد، قدمت ساختمان، امکانات سایت و سایر مشخصات مرتبط متفاوت است.

تعداد محدودی از فایل های معرفی شده در بازار اجاره در مناطق جنوبی نیز با شرایط اجاره کمتر یا بالاتر از محدوده آگهی به متقاضیان ارائه شد. خانه های اصلی با مجموع رهن کمتر از 2.5 میلیون تن در هر متر مربع، خانه هایی هستند که یا در محله های جنوبی و ضعیف شهر واقع شده اند یا عمر طولانی دارند و یا امکاناتی مانند آسانسور، انبار و پارکینگ ندارند. .

همچنین در برخی مناطق جنوبی که نسبت به سایر محله های جنوب تهران بهتر هستند، مواردی وجود دارد که رهن هر مترمربع مسکن بالاتر از 40 میلیون تن است. اکثر این واحدها واحدهای مسکونی جوان یا نوساز هستند که در محله های بهتر جنوب تهران واقع شده اند و دارای امکانات اصلی و یا کلیه امکانات واحدهای مسکونی (انباری، پارکینگ و آسانسور) می باشند.

  علم در مورد افرادی که به طالع بینی اعتقاد دارند چه می گوید؟

جدول زیر تعدادی از جدیدترین فایل های موجود در بازار اجاره در جنوب تهران را فهرست می کند. این فایل ها دیروز با شرایط رهن کامل در بازار اجاره تهران عرضه شد.

قیمت رهن کامل آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید