قیمت مسکن در ولنک به رکوردی رسیده است

بر اساس قیمت مسکن در شهر تهران، محله های منطقه یک شهرداری تهران جزو گران ترین محله های تهران برای خرید مسکن هستند. محله های گران تهران کدامند؟

طبق آگهی های سایت دیوار برای خرید خانه در تهران، لیستی از میانگین قیمت خرید خانه در برخی از محله های گران قیمت تهران دریافت شده است.

بر اساس داده های جدول زیر قیمت مسکن در ولنجک با میانگین نرخ 121 میلیون تومان گران ترین محله برای خرید مسکن است. بر اساس تبلیغات روی دیوارها، قیمت مسکن در ولنک به بالاترین حد خود رسید و به بالاترین میانگین نرخ خرید مسکن در سال 1400 رسید.

همچنین میانگین قیمت در منطقه نیاوران 119 میلیون تومان و کمرانی 115.9 میلیون تومان است که از دیگر مناطق گران تهران هستند. متوسط ​​قیمت در منطقه قیطریه 110 میلیون تن است.

در بین محله ها، اقدسیه با میانگین قیمت 66 میلیون تن نسبت به سایر محله ها ارزان تر است. الهیه با میانگین قیمت 76 میلیون تومان و دوره های آموزشی 86 میلیون تومان ثبت نام شده است.

آجودانیه و دارآباد در منطقه یک شهرداری تهران با میانگین قیمت ۹۴ میلیون تن برای خرید یک واحد آپارتمان به ثبت رسیده است. زعفران با میانگین قیمت 96 میلیون تومان و فرمانیه با میانگین قیمت 98 میلیون تومان به ثبت رسید.

در جدول زیر میانگین قیمت خرید مسکن در برخی از محله های گران قیمت شهر تهران را مشاهده می کنید.

قیمت مسکن در سه ماهه اول تهران

  قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران

دیدگاهتان را بنویسید