قیمت قطعی بنزین خودروهای ایران خودرو

به گزارش بازار امروز، دنا معمولی با رشد ۷ میلیون تنی در بازار رکود داشت و قیمت آن به ۳۴۹ میلیون تن رسید.

به گفته فعالان بازار خودرو، افزایش قیمت دلار در بازار بالای 30 هزار تن و نامشخص بودن نتایج مذاکرات از سوی دیگر، اصلی‌ترین دلیلی است که باعث شد بازار خودرو با افزایش عجیب قیمت خودرو در روز گذشته مواجه شود. اولین روز این هفته

از سوی دیگر رشد قیمت خودرو در بازار در حالی رخ داد که به گفته فعالان بازار خودرو، با توجه به نوسانات مداوم قیمت خودرو در بازار، نه خریداران حاضر به خرید هستند و نه فروشنده ها وارد بازار می شوند. در این شرایط بازار خودرو با کوچکترین خبری واکنش نشان می دهد و تغییر جهت می دهد.

وضعیت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرطرفدار ایران خودرو می توان به «پژو 206 تیپ 2»، «پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 سدان»، «سمند ال ایکس با موتور EF7» و «سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا معمولی» اشاره کرد. “. “. ، خاطرنشان کرد: دنا پلاس توربو اتوماتیک.

بر اساس برآورد بازار روز گذشته، دنا معمولی، رانا پلاس و پژو 206 تیپ 2 بیش از 6 میلیون تومان رشد کردند و سایر محصولات ایران خودرو نیز با رشد یک تا چهار میلیون تومانی مواجه شدند.

همچنین در میان خانواده دنا، «دنای معمولی» امروز با ۷ میلیون تن افزایش قیمت ۳۴۹ میلیون تن در بازار قیمت گذاری شد. دنا پلاس توربو اتوماتیک نیز 4 میلیون تن افزایش قیمت داشت و 489 میلیون تن در بازار قیمت گذاری شد. رانا پلاس نیز امروز 6 میلیون افزایش قیمت داشته و به 315 میلیون کاهش یافته است.

  تصاویر / تعمیرات مهم ترین عکس های تاریخ (3)

تخمین زده می شود روز گذشته در میان خانواده پژو، قیمت “پژو 206 تیپ 2” در بازار 6 میلیون افزایش یافت و قیمت آن به 269 میلیون تن رسید. پژو 206 سدان نیز 305 میلیون تن در بازار قیمت داشت. از سوی دیگر «پژو 206 تیپ 5» رشد 3 میلیونی در بازار داشت و قیمت آن به 307 میلیون تن رسید.

با نگاهی به بازار خودرو می توان گفت سمند LX با موتور EF7 بدون رشد قیمت نبوده و با افزایش یک میلیون تنی 280 میلیون تن قیمت گذاری شد و سورن پلاس نیز 2 میلیون تن رشد داشته است. به 324 میلیون تن در بازار رسید.

 قیمت خودروهای ایران خودرو

دیدگاهتان را بنویسید