قیمت طلای جهانی امروز 1400/12/03 است

فرادید| طلا وارد کانال 1900 شد.امروز 23 مارس قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با 3.88 درصد افزایش به 1909 دلار و 10 سنت رسید.

خبر به رسمیت شناختن دو منطقه حامی استقلال اوکراین توسط ولادیمیر پوتین می تواند منجر به افزایش بیشتر قیمت طلا شود.

به گزارش فراد؛ با این حال، ادامه تنش ها بر سر اوکراین و فقدان امید برای آشتی سریع بین دو کشور، بسیاری از هجوم طلا را از اوایل سال 2021 خنثی کرده است. تحلیلگران اکنون محدودیت 1900 دلاری را به عنوان یک خط حمایت از طلا می دانند، اگرچه وضعیت به سرعت در حال رشد است. به این حد اعتماد کنید.

یکی از نکات امیدوارکننده در بازار طلا در حال حاضر این است که آخرین باری که طلا توانست از این محدوده قیمتی بالاتر برود، به سرعت کاهش قیمت داشت، اما اکنون فلز زرد در این محدوده قیمتی مقاومت می کند و ورود سرمایه در مبادله طلای مورد معامله. بودجه نیز امیدوار کننده است.

طلا از اوایل فوریه به دلیل تورم بالا در اقتصادهای بزرگ و همچنین تنش در اوکراین بیش از 6 درصد افزایش یافته است.

با کاهش اشتها برای سرمایه گذاری در بازار طلا پس از توافق روسای جمهور ایالات متحده و روسیه برای برگزاری نشستی برای حل بحران اوکراین، قیمت فلز زرد دیروز به بالاترین سطح خود بیش از هشت ماه قبل از امروز سقوط کرد. فاصله

مارگارت یانگ، استراتژیست در دیلی فارکس می گوید: سرمایه گذاران جهانی به شدت نگران جنگ بین روسیه و اوکراین هستند و رئیس جمهور ایالات متحده بارها اعلام کرده است که این حمله در روزهای آینده انجام خواهد شد. از سوی دیگر، سرمایه گذاران در حال جذب افزایش نرخ بهره آمریکا در ماه مارس هستند، بنابراین افزایش قیمت طلا احتمالا محدود خواهد بود.

  پول را به من بدهد؛ نیمه گمشده ات را پیدا کن!

فیلیپ استابل، استراتژیست ارشد بازار در بلو لاین فیوچرز گفت که معتقد است در صورت کاهش تنش های ژئوپلیتیکی، قیمت طلا کاهش خواهد یافت. با این حال، او همچنین خاطرنشان کرد که بازارهای ضعیف سهام، قیمت طلا را کوتاه مدت نگه می‌دارند. وی گفت: در حال حاضر سرمایه گذاران طلا باید صبور باشند و اشتباه کنند. قیمت طلا در ماه ژوئن به اوج خود رسید زیرا بازارها به افزایش 50 واحدی نرخ بهره فدرال رزرو متکی بودند.

خریداران طلا در دو بازار عمده آسیایی هفته گذشته خرید طلای فیزیکی را به دلیل افزایش قیمت‌ها به دلیل تشدید تنش‌ها در مرز اوکراین به تعویق انداختند و فروشندگان هندی را بر آن داشت تا بالاترین تخفیف‌ها را در نزدیک به هفت ماه گذشته ارائه دهند.

به گزارش رویترز، سرمایه گذاران نگران چشم انداز تقویت سریعتر سیاست پولی توسط فدرال رزرو ایالات متحده از طریق تسریع تورم هستند. حداقل شش کارمند فدرال رزرو قرار است در این هفته سخنرانی کنند و سرمایه گذاران مشتاق شنیدن نظرات آنها در مورد امکان افزایش 50 واحدی نرخ بهره در ماه مارس هستند. نرخ های بهره بالاتر هزینه نگهداری طلا را که یک دارایی غیرعملکردی است، افزایش می دهد.

قیمت فوری فلزات گرانبها

دیدگاهتان را بنویسید