قیمت طلای جهانی امروز 1400/11/30 است

فرادید| طلا بار دیگر یک قدم جلوتر از کانال 1900 دلاری است. امروز 20 فوریه قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با 3.35 درصد افزایش به 1898 دلار و 42 سنت رسید.

طلا برای اولین بار از 11 ژوئن 1.8 درصد افزایش یافت و به 1900 دلار رسید. تحلیلگران انتظار دارند در صورت ادامه افزایش تنش ها، قیمت طلا دوباره افزایش یابد، اما در عین حال، کاهش تنش ها منجر به کاهش قیمت ها خواهد شد.

به گزارش فراد؛ در حالی که نشست هفته آینده مقامات روسیه و ایالات متحده نگرانی ها در مورد تنش ها در اوکراین را کاهش داد، قیمت طلا که اوایل دیروز بالای 1900 دلار بود، اندکی کاهش یافت.

معامله گران طلا اکنون بیشتر بر تنش بین روسیه و اوکراین تمرکز کرده اند. به همین دلیل هر بار که تنش بین این دو افزایش پیدا می کند (مثل دیشب)، این فلزات گرانبها روند صعودی به خود می گیرد و هر بار که اخباری هر چند کم از سوی خبرگزاری ها منتشر می شود، بازار جهانی طلا دچار نوسان می شود.

به گزارش رویترز، تحلیلگران سیتی بانک در یادداشتی نوشتند: بازار طلا در کوتاه مدت متاثر از مشکلات ژئوپلیتیکی بحران اوکراین و روسیه، نوسانات بیشتر در بازارهای سهام و جستجوی پناهگاه امن در برابر تورم است.

کایل رودا، تحلیلگر IG Markets گفت: سطح فنی بعدی که باید به آن نگاه کنیم حدود 1920 دلار است و مطمئناً مبنای فنی برای افزایش قیمت طلا وجود دارد.

قیمت فوری فلزات گرانبها

  زمان حذف قرعه کشی خودرو را اعلام کنید

دیدگاهتان را بنویسید