قیمت طلای جهانی امروز 1400/08/19

فرادید| طلا در روند صعودی خود با اندکی کاهش مواجه شد. امروز ۱۹ نوامبر، قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با ۰.۱۵ درصد کاهش به ۱۸۲۸ دلار و ۳۳ سنت رسید.

پس از تضعیف دلار و کاهش بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده و سرمایه گذاران در انتظار انتشار داده های تورم ایالات متحده برای پیش بینی حرکت بعدی فدرال رزرو در مورد نرخ بهره، طلا در ماه گذشته اندکی نزدیک به 2 طلا افزایش یافت.

نیکلاس فرپل، مدیر کل طلا گفت: طلا با مقاومت قوی در حدود 1835 دلار مواجه است و حرکت قیمت این فلز گرانبها در معاملات طی چند روز آینده بستگی به گزارش شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا دارد که در روز چهارشنبه منتشر خواهد شد. ABC. Bolion.

به گزارش فرادید؛ تحلیلگران بازار انتظار دارند داده های اقتصادی جدیدی برای ایالات متحده آمریکا منتشر شود که انتظار می رود امروز منتشر شود. آمارهای بهتر از حد انتظار می تواند صحبت های فدرال رزرو در مورد افزایش نرخ بهره را زودتر از حد انتظار زنده کند.

به گزارش رویترز، طلا از نرخ های بهره نزدیک به صفر اعلام شده در طول همه گیری برای تحریک رشد اقتصادی استفاده کرده است. فراپل گفت: “من انتظار ندارم که فدرال رزرو آمریکا فوراً فراتر از انتظارات عمل کند، اما اگر شاخص قیمت مصرف کننده بالاتر از حد انتظار باشد، احتمالاً نرخ بهره را در سال 2022 افزایش خواهد داد.”

اگرچه تحلیلگران بر این باورند که فضایی برای قیمت طلا در بازارها وجود دارد، اما برخی همچنان خاطرنشان می کنند که بازار با مقاومت قابل توجهی در برابر هزینه های سربار مواجه است. به گفته برخی از تحلیلگران، برای اینکه طلا دوباره درخشش خود را به دست آورد، باید به نقطه هدف بالای 1835 دلار برسد.

  آمار فوت تاج امروز 26/10/14

اوله هانسن، رئیس استراتژی مواد خام در بانک ساکسو، روند طلا را در کوتاه مدت صعودی می‌بیند و تاکید می‌کند که 1835 دلار همچنان سطح بحرانی برای شکستن طلا است.

فیلیپ استابل، استراتژیست ارشد بازار در Blue Line Futures نیز گفت که او همچنین تخمین می زند که 1835 دلار در هر اونس موجود باشد.

قیمت فوری فلزات گرانبها

دیدگاهتان را بنویسید