قیمت طلای جهانی امروز 1400/08/12 می باشد

فرادید| با کاهش قیمت طلا به زیر کانال 1800 دلاری سقوط کرد. امروز، سوم نوامبر، قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با 0.28 درصد کاهش به 1782 دلار رسید.

در حالی که تقویت دلار جذابیت طلا را برای خریدارانی که به ارزهای دیگر خرید می کنند کاهش داد و سرمایه گذاران منتظر نتیجه نشست مهم فدرال رزرو با افزایش تورم بودند، قیمت طلا در روز سه شنبه کاهش یافت.

استفان اینس از SPI Asset Management گفت که انتظار دارد طلا تحت فشار نزولی باقی بماند زیرا فدرال رزرو سیاست های پولی را سخت تر می کند، به خصوص که فدرال رزرو ایالات متحده احتمالاً روز چهارشنبه اعلام خواهد کرد که برنامه خرید اوراق قرضه خود را تعدیل خواهد کرد.

قیمت‌های بالا و افزایش دستمزدها می‌تواند فدرال رزرو ایالات متحده را به چالش بکشد زیرا به دنبال ایجاد تعادل بین مهار تورم و حمایت از روند بهبود پس از همه‌گیری است.

اینس افزود: اگر بازده اوراق 10 ساله آمریکا در سطوح فعلی معامله شود، چشم انداز رشد ضعیف تری را در ذهن دارندگان اوراق مشاهده می کنند و می توان از قیمت طلا حمایت کرد. با توجه به آمارهای نامطلوب اقتصادی، بعید است که بانک های مرکزی بخواهند به سرعت نرخ بهره را افزایش دهند.

به گزارش فرادید؛ گلدمن ساکس پیش بینی خود را برای افزایش نرخ بهره آمریکا یک سال تا جولای 2022 افزایش داده است. بانک ایالات متحده انتظار دارد که تورم همچنان بالا بماند.

با افزایش تورم، طلا به طور سنتی به بازار امنی برای سرمایه گذاری تبدیل شده است، اما کاهش اقدامات محرک و افزایش نرخ بهره برای مقابله با فشارهای تورمی، بازده اوراق قرضه دولتی و فرصت سرمایه گذاری در بازار طلا را افزایش می دهد.

  ربودن پسر با ماشین

به گزارش رویترز، بازار اکنون در انتظار نشست بانک مرکزی انگلیس درباره سیاست های پولی در روز پنجشنبه است و سرمایه گذاران در حال بررسی احتمال اولین افزایش نرخ بهره توسط یک بانک مرکزی بزرگ پس از شیوع یک بیماری همه گیر خفیف و شدید هستند.

قیمت فوری فلزات گرانبها

دیدگاهتان را بنویسید