قیمت رهن کامل آپارتمان در تهران

بیشترین عرضه آپارتمان های رهن کامل در بازار اجاره تهران در حداقل دو ماه اخیر آپارتمان های بزرگ 2 و 3 خوابه است.

بررسی پرونده های موجود در بازار رهن کامل پایتخت نشان می دهد که بیشتر پرونده های موجود حدود 120 متر مربع و بیشتر است و به نظر می رسد مالکان خانه های بزرگ برای دریافت ودیعه بدون اجاره ماهانه بسیار بیشتر از مالکان باشند. آپارتمان های کوچک و متوسط

دلالان فعال در بازار اجاره یکی از دلایل انبوه پرونده های رهنی از نظر متراژ را این است که مالکان این گروه از آپارتمان ها اطمینان دارند متقاضیان اجاره این واحدها توانایی پرداخت ودیعه کافی را دارند.

در واقع مانع اصلی رهن کامل در بازار آپارتمان های سیار و میانی، ناتوانی مستاجران در پرداخت اجاره بهای این واحدهاست؛ مانعی که در بازار بزرگ اجاره وجود ندارد یا نقش آن بسیار کوچکتر است. از طرفی پرونده های رهن کامل در بازار اجاره شمال تهران نسبت به سایر مناطق مقرون به صرفه تر است و به نظر می رسد این موضوع ارتباط مستقیمی با مقرون به صرفه بودن مستاجران در شمال شهر داشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی های فایل های موجود در بازار برای اجاره که به صورت کامل رهن شده اند این است که یافتن آپارتمان نوساز و قفل شده در بین آنها سخت نیست.

به نظر می رسد گروهی از سازندگان به خصوص آنهایی که در یکی دو سال اخیر ساخت و سازهای زیادی انجام داده اند، با توجه به اینکه قصد ندارند پروژه جدیدی را شروع کنند و واقعاً نیازی به پول ندارند و به همین دلیل اخیراً تصمیم به فروش ندارند. ، تشویق شدند تا وارد بازار اجاره شوند.

  جفت گیری و دفن جسد در دیوار

ارزش رهن آپارتمان های بزرگ در مناطق لوکس و حتی مصرفی در نیمه شمالی شهر به حدی افزایش یافته که ممکن است سازندگان معلق را برای ورود به بازار اجاره وسوسه کند.

قیمت رهن کامل آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید