قیمت رهن و اجاره آپارتمان 50-70 متری در تهران

بازار اجاره آپارتمان های کوچک در هفته های اخیر شاهد افزایش چشمگیری در تعداد پرونده هایی است که صاحبخانه ها می خواهند «رهن کامل» امضا کنند. برای رهن کامل یک آپارتمان 50 تا 70 متری در مناطق میانی تهران حداقل 200 میلیون تن باید پرداخت شود.

اگرچه قیمت های بالاتر و کمتر از این مقدار در بازار اجاره کوچک متناسب با کیفیت متراژ و امکانات ملک پایین نیست، اما معمولاً یافتن یک واحد مسکونی با رهن کامل حدود 200 میلیونی کار سختی نیست. تومان .

در حال حاضر آپارتمان های یک و دو خوابه با متراژ 50 تا 70 مترمربع با بیشترین حجم تقاضا در بازار مسکن مواجه هستند و به گفته مشاوران املاک تقریباً یک پرونده برای هر «رهن و اجاره» در این ناحیه “یک فایل” است. «رهن کامل» نیز در بازار مسکن موجود است.

مناطق 4 تا 9 تهران به عنوان پرطرفدارترین مناطق مسکونی از نظر تعداد پرونده برای اجاره خانه های متوسط ​​از موجودی قابل قبولی برخوردار است.

به گفته دلالان فعال در بازار اجاره مسکن، علیرغم اینکه قیمت مسکن طی هشت ماه گذشته اندکی نوسان داشته و بازار مسکن پس از سه سال متوالی به ثبات رسیده است، اما مالکان در ارائه رهن و اجاره مسکن، خودشان رویکرد متفاوتی را دنبال می کنند. و همچنان بر افزایش اجاره بهای اعلامی خود اصرار دارند.

این امر جستجو را برای مستاجران دشوار می کند و به نظر می رسد اگر مالکان در پیشنهاد خود انعطاف زیادی نشان ندهند، مستاجران مجبور خواهند شد به مناطق ارزان تر شهر یا آپارتمان هایی کوچکتر از متراژ اصلی خود نقل مکان کنند. .

  بازگشت دلار در کانال 27 هزار تنی

قیمت رهن و آپارتمان برای اجاره

دیدگاهتان را بنویسید