قیمت رهن و اجاره آپارتمان نوساز در تهران

قیمت رهن و اجاره آپارتمان های مسکونی نوساز و نوساز نسبت به سایر گروه های سنی هولناک بوده و گاهی به 1.5 برابر میانگین ارزش اجاره آپارتمان ها در یک منطقه شهری می رسد.

اگرچه این نوع اعلام قیمت ها از سوی مالکان باعث شده است که رسوبات موجود در بازار اجاره بیشتر نوساز باشد، اما مالکان خانه های نوساز روند چندانی به سمت انعطاف قیمتی نشان نمی دهند.

بنگاه های معاملات ملکی می گویند اگرچه افزایش قیمت مسکن در هفته های اخیر در بسیاری از مناطق تقریبا متوقف شده است، اما به نظر می رسد مالکان تمایلی به رعایت قیمت های فروش ندارند و همچنان به دنبال افزایش قابل توجه اجاره بها نسبت به سال گذشته هستند.

در همین حال، مالکانی که خانه های جدید خود را به بازار اجاره معرفی کرده اند، به طور فزاینده ای تلاش می کنند تا از متوسط ​​رهن و املاک اجاره ای مشابه خانه های خود در سال گذشته فاصله بگیرند.

به گفته واسطه های محله های 1 تا 5 تهران، اجاره زودتر خانه برای صاحب خانه ها مهم به نظر نمی رسد و حاضرند چندین ماه در صف بمانند تا مستاجر بتواند اجاره ای را که پیشنهاد می کنند، بپردازد. به این واحد بیایید

اگرچه این افراد خانه‌های نوساز را به قصد سرمایه‌گذاری خریداری کرده‌اند، اما عجله‌ای برای اجاره این واحدها ندارند و معتقدند با اعلام قیمت‌های بالا و بعضاً پایین ممکن است در بازار آشفته اجاره‌ای قرار بگیرند که ظاهراً صاحبخانه‌ها در آن به سر می‌برند. انجام این کار. . در حال حاضر از هیچ قانونی پیروی نمی کنند آنها نه تنها در ارائه پیشنهادات وام مسکن و اجاره به تورم مسکن توجه نمی کنند، بلکه حتی به نرخ تورم کلی نیز پایبند نیستند، اجاره بها را افزایش می دهند و در بلندمدت بیشتر از کاهش زمان انتظار درآمد کسب می کنند. هنگام استخدام

  قیمت جهانی طلا امروز 1401/04/23

قیمت رهن و آپارتمان برای اجاره

دیدگاهتان را بنویسید