قیمت رهن و آپارتمان برای اجاره، 10 سال یا بیشتر

بررسی بازار اجاره در اواسط زمستان نشان می دهد که مالکان اصرار زیادی برای اجاره املاک خود با قیمت اولیه پیشنهادی دارند و انعطاف پذیری قیمت آنها بسیار محدود است.

اگرچه زمستان فصل پر رونقی برای مستاجران نیست، اما مالکان اصرار دارند که در هر منطقه با بالاترین قیمت ممکن اجاره کنند، که باعث می شود دوره جستجوی مستاجر در بازار گاهی بسیار طولانی شود.

مشاوران املاک در بازار اجاره می گویند که این روزها گروهی از مستاجران بیش از یک ماه است که به دنبال یافتن خانه اجاره ای متناسب با قیمت مناسب خود هستند، اما به دلیل اینکه اکثر صاحبخانه ها از پیشنهاد اولیه خود صرف نظر نمی کنند و تمایلی به ارائه خانه ندارند. تخفیف. ، متقاضیان اجاره نمی توانند مسکن مورد نظر برای اجاره را در کوتاه مدت پیدا کنند.

تحقیقات میدانی از وضعیت بازار اجاره مسکن نشان می‌دهد که بازار اجاره در تمام نقاط شهر داغ است و با وجود ثبات نسبی قیمت مسکن، مالکان که اغلب از طریق اجاره آپارتمان‌های فرعی امرار معاش می‌کنند، اصرار دارند اجاره خود را در این شهر حفظ کنند. مطابق با تورم سرفصل A، ثبات قیمت مسکن، بر خلاف دوره های قبلی رکود بازار، مانع از خروج آنها از اجاره بهای بالاتر از توان مستاجران نشده است.

در مناطق مصرفی شهر با قیمت متوسط، استانداردهای یافتن آپارتمان برای اجاره به حداقل رسیده است، بنابراین برای اکثر مستاجران تنها تعداد اتاق ها و به طور دقیق تر حداقل متراژ مورد نیاز مهم است و این کار را انجام می دهند. هیچ وسواسی نسبت به اموال نشان ندهید. آنها هنوز در دسترس نیستند.

  منتظر هفتمین اوج تاج هستیم؟!

رهن و آپارتمان برای اجاره

دیدگاهتان را بنویسید