قیمت را بخواهید و در کمتر از 3 دقیقه نهال گردو بخرید

بسیاری از علاقه مندان به کشاورزی ممکن است بخواهند قبل از خرید نهال گردو قیمت آن را بررسی کنند. در این مطلب به نقل از نهال آریا قیمت خرید نهال گردو را گردآوری کرده ایم. مشخصات و قیمت 5 رقم از بهترین واریته نهال گردو در ادامه این مطلب با شما در میان گذاشته خواهد شد پس لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

خرید نهال گردو; با توجه به شرایط جغرافیایی و اقلیمی مطلوب، اگر زمین کشاورزی شما فاکتورهای لازم برای کاشت را داشته باشد، می توان آن را یکی از سودآورترین و مطمئن ترین مراحل اقتصادی در کشاورزی و باغداری دانست.

قیمت خرید نهال گردو به طور کلی چگونه تعیین می شود؟

ابتدا از شما بپرسم که ملاک تعیین قیمت نهال گردو چیست؟ در این صورت باید عوامل متعددی را در تعیین قیمت نهال گردو با شما در میان بگذاریم.

خرید نهال گردو بر چه اساسی است؟

یعنی واریته مورد نظر شما نهال گردوی پیوندی یا نهال گردو است. البته نوع پایه نهال یکی از ارکان مهم در فاکتور قیمت می باشد.

عامل مهم بعدی سن نهال گردو است

اکثر سنینی که گردو به فروش می رسد دو یا سه ساله است. اکثر نهالستان ها خرید نهال گردو دو ساله را توصیه می کنند، زیرا ریشه نهال هنوز جذابیت خود را از دست نداده و به ضخامت و سختی نرسیده است، بنابراین می توانند در زمین های کشاورزی جدید خیلی زودتر رشد کنند.

در مقابل، نهال گردو سه ساله نسبتا بزرگتر است، اما هرس و کاشت را مشکل می کند.

در خاتمه لازم است بدانید که سن نهال نیز یکی از عوامل مهم قیمت خرید نهال گردو می باشد. خرید نهال گردو به اندازه دلار سود دارد بنابراین توجه در خرید نهال بسیار مهم است.

  کمبود معلم یک چالش جدی در آموزش و پرورش است

همچنین می توانید برای مشاهده قیمت و مشخصات انواع نهال گردو بر روی عبارت (خرید نهال گردو اصلاح شده) کلیک کنید.

عامل مهم بعدی نهالستان فروش نهال گردو است

برخی از نهالستان های بزرگ و معتبر مانند آریا نهال خود اقدام به تولید و تکثیر ارقام نهال گردو می کنند که البته قیمت نهال نسبتاً پایین تر است اما در مقابل برخی واسطه ها نهال هایی برای فروش عرضه می شود که طبیعتاً ارقام گردو را تولید می کنند. نهال – گران است.

عوامل مهم دیگری مانند نژاد، نهال ایرانی یا خارجی نیز از عوامل مهم در تعیین قیمت نهال هستند. اما اکنون که با مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت نهال گردو آشنا شدیم به معرفی 5 نهال گردو پرطرفدار و پربار در ایران می پردازیم.

اولین خرید نهال گردو پیوندی بارور در ایران نهال گردو چندلر پیوندی

بدون شک یکی از محبوب ترین نهال های گردو در ایران و جهان، نهال گردو چندلر پیوندی است. این درخت گردو یکی از بارورترین و مقاوم ترین ارقام گردو در مناطق معتدل تا نسبتا سردسیر است. او با 300 کیلوگرم محصول یک درخت بالغ 10 ساله توانست دل بسیاری از کشاورزان را به دست آورد.

قیمت نهال گردو چندلر پیوندی در پاییز 1400 بسته به تعداد بین 240 تا 250 هزار تن محاسبه می شود.

دومین نهال گردوی پرطرفدار در ایران، نهال گردوی فرنور پیوندی است

یکی از محبوب ترین انواع نهال گردو پیوندی در فرانسه بدون شک نهال گردو فرنور است. این درخت گردو در مناطق سردسیر به عنوان درختی معجزه گر با میوه های بی نظیر شناخته می شود. از محبوبیت این نهال می توان به مغز گردوی سفید و چرب آن اشاره کرد که ارزش اقتصادی آن را افزایش داده است.

  مردم تورم بالای 40 درصد را از دلالان نمی پذیرند

درخت گردو فرنور مانند چندلر 300 کیلوگرم عملکرد دارد و بهترین رقم در مناطق سردسیر به گردوی دیرگل معروف است.

قیمت نهال گردو فرنور در آذرماه 1400 بین 240000 تا 250000 تن بوده است.

سومین نهال گردو پرطرفدار در ایران، نهال گردو بهترین ژنوتیپ نهال آریا است.

یکی از ویژگی های متمایز کننده نهال گردو ژنوتیپ آریا خود گرده افشانی بودن آنهاست. یعنی با کاشت این نهال های گردو اصلا نیازی به تنوع آنها نخواهید داشت و گل های نر و ماده روی یک شاخه رشد می کنند.

عملکرد بسیار خوبی دارد اما اندازه گردوی آن کمی کوچکتر از چندلر و فرنور است. این پایه بذر است و به همین دلیل قیمت بسیار مناسب و اقتصادی دارد.

جالب است بدانید که قیمت نهال گردو بهترین ژنوتیپ آریا در دی ماه 1400 بین 140 تا 150 هزار تن بوده است.

چهارمین نهال گردو پرفروش در بازار نهالستان گردو آریا نهال گردو انگور

بدون شک از قدیم الایام یکی از محبوب ترین انواع گردو در ایران، مغز انگور است. این گردو یکی از ارقام قدیمی باغات گردو است و دلیل محبوبیت آن، باردهی هر یک از شاخه های آن به صورت غلیظ یا به اصطلاح انگور است.

این درخت گردو یکی از ارقام دانه دار است و عملکرد بسیار خوبی دارد.

قیمت هر خوشه نهال گردو در آذر ماه 1400 بین 140 تا 150 هزار تن است.

پنجمین نهال گردو لوکس و خاص ایران نهال اسپند

بالاخره به یکی از خاص ترین گردوهای ایران و جهان رسیدیم، نهال اسپند، یکی از بهترین ارقام گردو در مناطق گرمسیری که بار دیگر به کشاورزان امید و انگیزه داد.

  با کیک به مونالیزا حمله کنید!

اسپند یکی از جذاب‌ترین و کمیاب‌ترین آجیل‌های جهان است که با حاصلخیزی استثنایی و مقاومت بی‌نظیر خود در مناطق گرمسیری مورد توجه کشاورزان مناطق گرمسیری قرار گرفت.

نهال اسپند یکی از ارقام زود گل باغ های گردو است و فقط برای استفاده در آب و هوای گرمسیری مناسب است.

هزینه نهال اسپند آمریکایی بین 340000 تا 350000 تن در هر راس می باشد.

با خرید از نهال آریا نهالستانی مطمئن برای خرید نهال گردو انتخاب کنید

وقت کشاورز، هزینه ساخت باغ گردو، تامین نیروی انسانی لازم برای نگهداری باغ، سمپاشی، هرس، آبیاری و … بستگی به تلاش بی شمار باغدار برای خرید نهال گردو سالم و اصل دارد.

آریا نهال (ariyanahal.ir) با ضمانت بازگشت واقعی کالا، گواهی قرنطینه و مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی، سالانه موفق به توزیع سهم زیادی از فروش نهال گردو شد. کافیست نام برند آریا نهال را جستجو کنید و به سایت مراجعه کنید و مشخصات بیش از 200 رقم نهال را به همراه قیمت مشاهده کنید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید نهال می توانید به صورت مستقیم از طریق تلفن (09143336024) با ما در تماس باشید.

وب سایت نهال فروشی: ariyanahal.ir

دیدگاهتان را بنویسید