قیمت خودروهای آفرود در بازار

خودروهای آفرود در بازار خودروی کشور با رنج قیمتی گسترده ای عرضه می شوند. قیمت این خودروها در بازار خودرو کشور چقدر است؟

خودروهای آفرود و آفرود در این کشور بسیار محبوب هستند. البته با توجه به گرانی این خودروها و قطعات یدکی آنها در بازار داخلی، نسبت به سایر خودروها کمتر خرید و فروش می شود.

قیمت برخی خودروهای آفرود در سایت های ثبت آگهی دیواری به شرح زیر است:

لندکروز دیسکاوری 11 مدل 2004 در محدوده قیمتی دو میلیارد تن خرید و فروش شد.

البته مدل 2013 لندکروزر 4 به چهار میلیارد تن رسید.

در سایت های ثبت آگهی، خودروهای پاترول بسته به سال ساخت خودرو قیمت های متفاوتی دارند و قیمت آنها از 230 میلیون تا حدود 450 میلیون تن متغیر است. البته لازم به ذکر است که پاترول سنگین بوده و قطعات یدکی و خدمات آن معمولا در اکثر شهرها قرار دارد.

همه اینها باعث شده تا آفرودها، نیسان پاترول را با وجود کاستی هایی که دارد به عنوان یکی از بهترین گزینه های ارزان قیمت بشناسند.

رونیز یکی دیگر از خودروهای آفرود محبوب است. این خودرو نیز در بازه قیمتی از 550 میلیون تن تا 850 میلیون تن در بازار خودرو کشور معامله می شود.

کیا موهاوک 8 سیلندر نیز خودروی محبوبی است. البته این خودرو قیمت بالاتری نسبت به رونیز و پاترول دارد. این خودرو در بازه قیمتی یک میلیارد و 200 تا یک میلیارد و 600 میلیون تن به فروش می رسد.

سوزوکی ویتارا نیز برای چنین رنج قیمتی انتخاب خوبی است. این خودرو از 700 میلیون تا 900 میلیون تن قیمت دارد.

  تمدید سپرده 3 میلیارد دلاری عربستان سعودی به بانک مرکزی پاکستان

البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که رانندگی با خودروهای آفرود اصول زیادی دارد. رعایت نکردن این اصول ممکن است به محیط زیست آسیب برساند. به همین دلیل باید با یادگیری و تجربه فراوان همراه باشد.

منبع: تجارت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید