قیمت جهانی طلا امروز 1401/02/17

فرادید| طلا با وجود افزایش قیمت ها 1800 دلار وارد کانال شد. قیمت هر اونس طلای جهانی امروز 15 اردیبهشت در بازار با 1.86 درصد افزایش به 1883 دلار و 40 سنت رسید. دیروز با کاهش ارزش دلار، طلا شروع به افزایش کرد.

بازده اوراق قرضه دولت آمریکا دیروز افزایش یافت. سهام جهانی نیز روز جمعه کاهش یافت. سرمایه گذاران نگران هستند که فدرال رزرو نتواند تورم را در سال های آینده مهار کند.

به گزارش فراد؛ داده های وزارت کار ایالات متحده در روز جمعه نشان داد که نرخ بیکاری در ماه گذشته به پایین ترین سطح خود قبل از اپیدمی 3.5 درصدی رسیده است.

با این حال، دو پارامتر: افزایش قرنطینه در چین و پیامدهای حمله روسیه به اوکراین همچنان باعث ناآرامی در بازار می شود.

به گزارش رویترز، برنامه جدید مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته به بالاترین سطح خود در بیش از دو ماه گذشته رسید، اما در سطحی باقی ماند که با افزایش شرایط بازار کار و رشد بالاتر سازگار بود. در حالی که.

بانک مرکزی انگلیس روز پنجشنبه هشداری جدی به بریتانیا صادر کرد و نرخ بهره را به بالاترین سطح از سال 2009 و خطر مضاعف رکود و تورم بالای 10 درصد افزایش داد. بزرگترین صندوق سرمایه گذاری با پشتوانه طلا در جهان، SPDR Gold Trust، اعلام کرد دارایی های آن در روز پنجشنبه 0.4 درصد کاهش یافت.

قیمت فوری فلزات گرانبها

  هواشناسی ایران امروز 1400/08/30

دیدگاهتان را بنویسید